Oszałamiające perspektywy kryptowaluty

2018-03-06 12:20
Oszałamiające perspektywy kryptowaluty
Autor: materiały prasowe

Kariera bitcoina, flagowego przedstawiciela kryptowalut, rozpoczęła się niespełna osiem lat temu. Obecnie trafił pod strzechy, a nawet w kilku krajach został zalegalizowany jako środek płatniczy. Zainteresowanie bitcoinem i innymi krypotwalutami rośnie. Pojawiają się pytania m.in.: czy są to waluty?, jak i gdzie można je kupić?, jak można je bezpiecznie przechowywać? czy w Polce legalnie można nimi obracać?

Autorzy książki p.t. „Kryptowaluty. Dlaczego jeden bitcoin wart będzie milion dolarów?" Michał Grzybkowski i Szczepan Bentyn w prosty sposób porządkują wiedzę związaną z kryptowalutami. Przystępnym językiem opisują technologiczne aspekty i zawiłości. Posługując się naukowymi narzędziami prognozują dalszy rozwój rynku bitcoina.

Warto sięgnąć po ten przewodnik, aby zrozumieć przemiany zachodzące na rynku i aby stały się one naszym udziałem.

Michał Grzybkowski jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu oraz University of Oxford. Prezes i założyciel największego centrum przetwarzania danych w Polsce- firmy Beyond.pl, a od 2016 roku doradza w krajowych i zagranicznych projektach związanych z kryptowalutami oraz Initial Coin offering (ICO).

Szczepan Bentyn jest absolwentem Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Założyciel i prezes zarządu Pracowni Nowych Technologii, influencer.

Najnowsze