Seks

i

Autor: Pixabay Pikantne SMS

Padniesz, jak zobaczysz jaki seks lubią Polacy. Co podnieca różne narodowości?

2021-09-09 11:25

Którzy mężczyźni uznawani są za najlepszych kochanków, a kto uwielbia trójkąty? Wydawałoby się, że preferencje seksualne są bardzo indywidualnie i raczej nie mają narodowości, a jednak okazuje się, że "co kraj to obyczaj". Portal thesun.co.uk przygotował seksualną mapę doznań z całego świata. Okazało się, że poszczególne narodowości mają swoje ulubione pozycje seksualne i fetysze - jedni uwielbiają stopy, a inni marzą o trójkąciku. Jesteś ciekaw, co wyróżnia Polaków?

Ulubione pozycje seksualne z całego świata. Co uwielbiają robić w łóżku Polacy?

Seks i dotyczące jego preferencje należą do najbardziej intymnych cech charakteru i wydawałoby się, że nie mają ona narodowości, jednak okazuje się, że w poszczególne kraje mają swoje własne ulubione listy doznań. Portal thesun.co.uk przeanalizował, jak uprawia się seks na całym świecie i zestawił to tworząc seksualną mapę doznań. Według badań cytowanych przez portal stylzycia.radiozet.pl za najlepszych kochanków uchodzą Grecy. Badania przeprowadzone przez firmę Durex wykazały, że aż 87 proc. dorosłych Greków uprawia seks przynajmniej raz w tygodniu. Z kolei firma Lelo przeanalizowała satysfakcję płynącą ze stosunku i tutaj okazuje się, że najlepiej wypadają Norwegowie, aż 35 proc. badanych przyznaje, żer przeżywa orgazm codziennie. Według ankiety thesun.co.uk ulubioną pozycją seksualną Polaków jest "na łyżeczkę", Włosi z kolei kochają seks oralny, Amerykanie marzą o trójkątach, a Brazylijczycy uwielbiają długie gry wstępne.

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
W Bydgoszczy jest nowa jadłodzielnia
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE