Pamiętacie Sulejukową z Rancza? W tym wydaniu jej nie poznacie. O tych butach fantazjują mężczyżni

2021-05-21 9:53
Ranczo
Autor: Akpa Ranczo

Serial TVP "Ranczo" swego czasu bił rekordy popularności, widzowie pokochali historię Amerykanki Lucy, która próbowała się odnaleźć w rzeczywistości polskiej wsi. W sympatyczny sposób pokazywał on nasze przywary i codzienność życia poza wielkim miastem. Jedną z bohaterek, która podbiła serca odbiorców była przedsiębiorcza Sulejukowa. Kobieta postanowiła zerwać z wizerunkiem "głupiej, wiejskiej baby", idzie na studia, a także możemy poznać jej zdolności lingwistyczne. Kazimierę Sulejuk grała Katarzyna Żyk, prywatnie żona serialowego wójta i księdza, czyli Cezarego Żaka. Zobacz, jak aktorka wygląda dzisiaj. W takiej odsłonie nie przypomina siebie i zdecydowanie daleko jej do ekranowej Sulejukowej.

Jak dziś wygląda Sulejukowa z Rancza"?

Serial "Ranczo" podbił serca widzów. Program w niezwykle przyjemny sposób rozprawiał się z mitami dotyczącymi polskiej wsi, pokazywał jej piękno i w nieco humorystyczny sposób przedstawiał polskie przywary i stereotypy. Emitowany był do 2016 roku, jednak wiele widzów nadal wspomina go z sympatią, a role Cezarego Żaka jako wójta i księdza oraz Artura Barcisia jako Czerepacha zapadły w pamięć niemalże jak ich występy jako Karol Krawczyk i Tadeusz Norek z "Miodowych lat". Podobnie jak "Miodowych latach" również w "Ranczu" na ekranie mogliśmy podziwiać żonę Cezarego Żaka, czyli Katarzynę Żak. Aktorka wcieliła się w rolę żony jednego ze stałych bywalców słynnej ławeczki pod sklepem, czyli Kazimierę Sulejukową. Kobieta z początku była typową mieszkanką wsi i zmagała się z wieloma problemami, w pewnym momencie kobieta postanawia jednak zadbać o siebie i o swoją edukację. Okazuje się, że ma olbrzymie zdolności lingwistyczne, mówi płynie p angielski i niemiecku, a w późniejszych sezonach również po francusku i włosku. Patrząc dzisiaj na Katarzynę Żak trudno doszukiwać się w niej Sulejukowej z "Rancza". W najnowszym wpisie na Instagramie aktorka zachwyca zmysłowym ujęciem. Na zdjęciu artystka pozuje w czarnym garniturze, a na nogach ma klastyczne szpilki, które zapewne są dla wielu mężczyzn symbolem kobiecej mody. Kobiecie garnitury już od wielu sezonów są bardzo modne, to połączenie kobiecości z odrobiną surowego, męskiego sznytu. To idealna propozycja dla pań, które nie czują się najlepiej w sukienkach i szukając czegoś oryginalnego. 

Kuter widmo
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE