Przepowiednie na 2015 rok. To będzie rok afer, chaosu, katastrof naturalnych i terroru

2015-01-02 10:48

Chaos tego roku to tylko przedsmak tego, co będzie działo się w 2015 - przepowiada Krzysztof Jackowski, najbardziej znany jasnowidz w Polsce. Co wydarzy się na arenie politycznej Polski? Co spowoduje przewrót, o którym mówi Jackowski i jakie będą jego skutki? Jakie katastrofy ogarną świat w nadchodzącym roku?

Sytuacja Polityczna Polski w 2015 roku

Krzysztof Jackowski od lat angażuje się w przepowiednie polityczno-ekonomiczne Polski. Jak twierdzi, afery roku 2014 to dopiero przedsmak tego, co czeka nas w nadchodzącym roku. Będzie to czas wielkiego chaosu. Z czego wyniknie owy chaos?

- Platforma musi stać się czujna, ponieważ afera podsłuchowa, to głównie robota pewnych służb. Służb, które chcą zdetronizować za wszelką cenę Platformę - twierdzi jasnowidz. Jak dodaje, służby te są w posiadaniu materiału, które mogą zniszczyć nie tylko partię, ale i calą politykę. Ujawnienie materiału w przyszłym roku ma spowodować taki chaos, że Polacy przestaną wierzyć w politykę - podsumowuje Jackowski w Onet.pl.

Poza tym Polaków czekają kolejne zawirowania związane z wyborami. Według jasnowidza, będą one miały dziwny przebieg, a "ten, który pozostanie prezydentem, przez większość społeczeństwa nie będzie uznawany."

Mają podrożeć też leki i żywność, zwłaszcza w drugiej połowie roku. Wszystko za sprawą Unii Europejskiej, która wprowadzać będzie coraz większe oszczędności.

Zobacz: PRZEPOWIEDNIE na 2015 rok: kryzys, wybuch wulkanu, rozlew krwi w Polsce, wielki sojusz Rosji i Chin

Jest jeden pozytywny aspekt, który jasnowidz podkreśla na koniec. - To będzie ostatni, może przedostatni spokojny rok - kończy Jackowski. Czy to oznacza, że za kila lat czeka nas kompletna zagłada?

Przepowiednie dla świata

Według przepowiedni Nostradamusa, wydarzenia w nadchodzącym roku mają zmienić znany nam dotychczas świat. Mamy spodziewać się ataków terrorystycznych, o znacznie silniejszej sile rażenia, niż dotychczas.  Amerykę czeka trzęsienie ziemi, które spowoduje kryzys humanitarny, a Wezuwiusz wybuchnie z taką siłą, że spowoduje kłopoty w całej Europie.

Czy według jasnowidzów czeka nas coś pozytywnego? Rok 2015 ma być przede wszystkim czasem wielkich odkryć. Wynaleziony zostanie eliksir młodości, dzięki któremu człowiek będzie mógł żyć i 200 lat. Przez długi czas jednak nie będzie używany ze względu na silne promieniowanie słoneczne, które spowoduje śmierć wielu ludzi. Do tego ma zostać wynaleziony język, który pozwoli porozumiewać się ze zwierzętami.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Wszystko dla miłośników sportu taniej! Zajrzyj na Sportisimo kody rabatowe.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE