PRZEPOWIEDNIE na 2015 rok: kryzys, wybuch wulkanu, rozlew krwi w Polsce, wielki sojusz Rosji i Chin

2014-12-24 9:44

Przed nami 2015 rok, który ma być jeszcze bardziej niespokojny niż 2014. W przepowiedniach zapisane jest, że to będzie niesamowity rok. Niestety, obfitujący w złe wydarzenia!

Jaki będzie 2015 rok? Według przepowiedni Nostradamusa nowy rok przyniesie wydarzenia, które bardzo zmienią nasz świat. Co więcej, kilka najważniejszych krajów świata zostanie celem ataków! Czy wśród nich znajdzie się Polska? Tego nie wiadomo, z przepowiedni wynika, że 2015 będzie rokiem konfliktów zbrojnych.

Amerykę nawiedzi zaś silne trzęsienie ziemi, które przyniesie kryzys humanitarny. Co ciekawe, w 2015 mają zniknąć podatki na Zachodzie. A ludzi czeka wiele wspaniałych odkryć. Wielka erupcja wulkanu Wezuwiusz czeka Włochy, a Niemcy i Francję dosięgnie poważny kryzys. Jak przewidywał wielki Nostradamus, w 2015 ludzie wynajdą eliksir młodość, ale nie będą mogli go używać przez ogromny wzrost promieniowania słonecznego. To ono sprawi, że coraz więcej osób będzie umierać młodo.

Polskę w 2015 czeka rozlew krwi?!

A co czeka Polskę i Polaków? Zdaniem wróżbity Bogumiła w Polsce poleje się krew, która rozleje się na inne narody. Jedno jest pewne, nic nie grozi nam ze strony Rosji, a sytuacja na Ukrainie się uspokoi, zaś współpraca z Rosją będzie ważna i cenna dla krajów Europy. Rosja wejdzie też w sojusz z Chinami. W Polsce zdaniem wróżbity wszystko będzie dobrze, jeśli Polacy wezmą los kraju w swoje ręce, a ponadto końca świata nie będzie.

Innego zdania jest znany jasnowidz Krzysztof Jackowski, który już kilka dni temu obwieścił, że 2015 będzie dla nas rokiem afer. To będzie prawdziwa bomba afer! Co więcej podrożeją leki, a świat czeka niepokój.

ZAPISZ SIĘ: Codziennie wiadomości Super Expressu na e-mail

Sprawdź: Wybierz najlepsze danie wygilijne. GŁOSUJ!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE