Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na rok 2022. Apokalipsa i koniec życia na ziemi?

2021-12-31 5:47
Burza i duży grad. Do Białegostoku nadciąga armagedon. IMGW ostrzega
Autor: Pixabay Burza i duży grad. Do Białegostoku nadciąga armagedon. IMGW ostrzega

Wszelakie przepowiednie elektryzują ludzi od setek lat. Ich zwolennicy uważają, że są ludzie, którzy posiadają daj jasnowidzenia i potrafią przepowiedzieć przyszłość, sceptycy zaś są zdania, że to stek bzdur, a wszelkie przepowiednie są tak mętne i niejasne, że można je odczytywać według własnego uznania. Jednym z najsłynniejszym jasnowidzów w historii jest bez wątpienia Nostradamus, który rzekomo miał przewidzieć między innymi Hitlera i lądowanie człowieka na księżycu. Zobacz, jakie przepowiednie na rok 2022 miał przygotować Nostradamus. Jego zdaniem świat czeka potężny kryzys humanitarny, a także ma zostać wynaleziony eliksir młodości.

Przepowiednia Nostradamusa na 2022 rok wzbudza przerażenie 

Przepowiednie mają to do siebie, że elektryzują ludzi od lat. Zapiski proroków często tak mętne i niejasne, że wiele wydarzeń dziejących się obecnie można podpiąć pod słowa proroctwa. Jednym z największych astrologów, którego przepowiednie zyskały światowy rozgłos, był oczywiście Nostradamus. Żyjący w latach 1503-1566 prorok wsławił się wieloma wizjami, które rzekomo miały się sprawdzić. Eksperci w tej dziedzinie uważają, że Nostradamus przepowiedział między innymi wybuch II wojny światowej, śmierć księżnej Diany czy zamach na Word Trade Center. W zapiskach proroka nie brakuje takich notatek, które zdaniem niektórych odnoszą się do najbliższej przyszłości. Proroctwa na 2022 nie należą do optymistycznych, według specjalistów Nostradamus zapowiedział między innymi coraz bardziej gwałtowne zmiany klimatu oraz wielkie trzęsienie ziemi na terenie Ameryki Północnej. Ma ono doprowadzić do wielkiego kryzysu. 

Dla Europy Nostradamus wcale nie ma lepszych wieści, według jego zapisków opublikowanych w "Les Prophéties" na ziemi może powstać zjawisko, które bezpośrednio będzie zagrażać życiu na naszej planecie. Dodatkowo Nostradamus wspomina o zmianach klimatu i obudzeniu się dawno uśpionych wulkanów. Zdaniem niektórych osób to już zaczęło się spełniać, w 2020 roku pojawiło się wiele doniesień o wzmożonej aktywności wulkanów. Warto jednak dodać, że rewelacje te zostały zdementowane przez ekspertów. Miłośnicy przepowiedni wskazują również na superwulkan w parku Yellowstone, którego wybuch miałby wielkie konsekwencje dla całego świata.  

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Pozdrowienia z Końca Świata
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE