PSYCHOTEST na Dzień Kobiet! Perfekcyjna jak Gosia Rozenek, czy wybuchowa Magda Gessler?

2021-03-08 12:07 kaja
Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Gessler, Julia Wieniawa
Autor: AKPA Małgorzata Rozenek-Majdan, Magda Gessler, Julia Wieniawa

Dzień Kobiet 2021 to święto wszystkich pań. Tego dnia kobietom należy się chwila odpoczynku i czas dla siebie. Bywa, że w takich chwilach lubimy porównywać się do innych i sprawdzać do jakiej wielkiej gwiazdy jest nam blisko. Zastanawiasz się, czy jesteś bardziej podobna do wybuchowej i mocno kolorowej Magdy Gessler, a może wręcz odwrotnie, cenisz sobie klasyczną elegancję i luksusowe otoczenia jak Małgorzata Rozenek - Majdan. Weź udział w naszej zabawie i przekonaj się do, które celebrytki jesteś podobna. Kto wie, a może drzwi wielkiej kariery i niegasnącej sławy staną przed tobą otworem.

Marzysz o wielkiej sławie? Zobacz, która polska celebrytka jest taka jak ty! Bywasz przedsiębiorcza i kochająca luksus jak Małgorzata Rozenek - Majdan, a może kolorowy ptak o zadziornym charakterku jak Magda Gessler? Rozwiąż nasz psychotest i sprawdź, do której polskiej gwiazdy jesteś podobna? Kto wie, może odkryjesz swój ukryty talent, a kariera w rodzimym show biznesie stanie przed tobą otworem. Jesteś gotowa przekonać się, która polska celebrytka jest taka jak ty, z którą byś się zaprzyjaźniła, a z którą raczej byś nie znalazła wspólnego języka? Weź udział w naszym teście, a się przekonasz. 

Czytaj również: MEGA REWOLUCJA w promocjach CCC! Sieć ROZDAJE prezenty klientom, całkowicie za darmo!

Leśnicy ze Złocieńca nagrali klip promujący ich pracę
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze