Wielki quiz marek kosmetycznych

i

Autor: SE Wielki quiz marek kosmetycznych

Quiz. Czy znasz te marki kosmetyczne? Sprawdź się! Zdobycie więcej niż 5 pkt graniczy z cudem!

2022-01-12 11:09

Wielkie quiz marek kosmetycznych. Tylko prawdziwi eksperci zdobędą komplet punktów. Jesteś gotowy, by się sprawdzić? Rynek beauty to dzisiaj jedna z najprężniej rozwijających się gałęzi światowej gospodarki, Polska na tym polu ma wiele powodów do dumy. Nasze marki kosmetyczne podbijają zagraniczne rynki i słyną z bardzo dobrej jakości produktów. Interesujesz się makijażem i pielęgnacją? Konieczne sprawdź się w naszym quizie i przetestuj swoją wiedzą na ten tematy. Rozwiąż test, jak dobrze znasz polskie i światowe marki kosmetyczne. Tylko wybitni specjaliści zdobędą maksymalną liczbę punktów.

Sprawdź swoją wiedzę. Wielki quiz. Czy znasz te marki kosmetyczne?

Historia makijażu i pielęgnacji sięga czasów antycznych, już wtedy ludzie korzystali z dostępnych im sposobów by zadbać o swoje piękno. Pierwsze marki kosmetyczne zaczęły powstawać na przełomie XIX i XX wieku, a przez wiele zmieniło się praktycznie wszystko. Niektóre składniki aktywne, które jeszcze latach 50-tych były dodawane do kosmetyków dzisiaj uchodzą za szkodliwe. Dzisiaj rynek beaty to jedna z największych gałęzi światowych gospodarek, a Polska w tym zakresie ma wiele powodów do domu. Nasze marki z powodzeniem podbijają świat i co chwila pojawiają się nowe, które nas zaskakują. Weź udział w naszym teście i przekonaj się, jak wiele wiesz na te temat. Ostrzegamy jednak, że nie będzie łatwo. Maksymalną liczbę punków zdobędą jedynie prawdziwi eksperci w tym temacie. Sprawdź się i rozwiąż nasz quiz, jak wiele wiesz o markach kosmetycznych. 

Przeczytaj również: Promocje Pepco, że opadną Wam szczęki. Wraca kultowa oferta. Bestseller w obłędnej cenie

QUIZ. Czy znasz te marki kosmetyczne?

Pytanie 1 z 11
Polska marka dostępna między innymi w Rossmannie to:
124163 Odlotowy dom na Bielanach. Niesamowite iluminacje przy kamienicy w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE