konsole do gier

i

Autor: SHUTTERSTOCK konsole do gier

Rozpoczęcie roku szkolnego w Game Pass: 5 premier, ukłon dla najmłodszych i metalowe brzmienia

2022-09-08 8:32

Powrót do szkoły stał się faktem, a wakacje oficjalnie dobiegły końca. Aby umilić czas wolny po wszelkich obowiązkach, zespół Xbox przygotował kolejną aktualizację oferty Game Pass. Subskrybenci otrzymają aż 5 premierowych tytułów, w tym podróż do uniwersum Disney’a, możliwość przypomnienia sobie wakacyjnych wojaży, jak i doświadczą „heavy metalu” w bardzo nietypowy sposób. Pierwsza połowa września dostarczy łącznie 8 gier – wszystkie będą dostępne w abonamencie PC Game Pass. Dodatkowo, wprowadzonych zostanie również 5 DLC do już obecnych produkcji w usłudze.

Pierwszą premierą udostępnioną w Game Passie jest Disney Dreamlight Valley: Founder’s Edition. Tytuł dostępny jest od wczoraj – 6 września – na każdym z dostępnych wariantów (PC, konsola, chmura). To świetna produkcja skierowana najmłodszych odbiorców, pozwalająca przemierzyć krainy znane z uniwersów Disney’a i Pixara z perspektywy trzeciej osoby. Gra rozpoczyna się w tytułowej dolinie, która niegdyś była miejscem, gdzie bajkowe postacie żyły w spokoju i harmonii. Niestety, krainę opanował kataklizm zwany „Zapomnieniem”. Efektem tego są „Nocne Ciernie”, które zabierają wspaniałe wspomnienia mieszkańców związanych z tym magicznym miejscem. Cel graczy jest jeden – przywrócenie ładu do spowitej mrokiem ziemi.  Kolejną premierą dostępną od wczoraj – 6 września – jest Train Sim World 3 (PC, konsola). Jest to tytuł stworzony głównie z myślą o dwóch typach ludzi – tych, którzy chcą sobie przypomnieć wakacyjne wojaże, jak i tych, którzy są pasjonatami kolejnictwa. Gra pozwoli wcielić się w maszynistę dziewięciu różnych lokomotyw w realistycznym symulatorze jazdy pociągiem. Aby płynnie przemierzać kolejne kilometry, konieczne będzie opanowanie wielu funkcji dostępnych w kabinie maszynisty. Dodatkowym smaczkiem są dynamiczne warunki pogodowe, zróżnicowane osiągi czy wiernie odwzorowane drogi hamowania, które dodadzą trudności, ale po nauczeniu się ich sprawią jeszcze większą frajdę.

  Zobacz także: Co kolor warzyw i owoców mówi o ich właściwościach? Poznaj moc barw żywności

W kolejnym tygodniu – 15 września – do usługi zawita gra Metal: Hellsinger (PC, Xbox Series X|S). Jest to rytmiczny FPS pełen diabolicznych wrogów, potężnych broni i metalowej muzyki. Pozycja idealna dla graczy, którzy chcą doświadczyć nietypowej strzelanki w „metalowej” oprawie. Aby zwiększyć szansę na zwycięstwo, subskrybenci będą musieli strzelać do hord wrogów w rytm hitów wspomnianego wyżej gatunku muzycznego. Idealna synchronizacja pozwoli zadawać większe obrażenia oraz bardziej widowiskowo pokonywać wrogów. Przemierzając osiem piekieł cel jest oczywisty: Zemsta. 

Dodatkowo, w Game Passie ukażą się również: 

  • Opus Magnum – gra logiczna od Zachtronics Industries polegająca na rozwiązywaniu alchemicznych zagadek (PC; od 6 września). 
  • Ashes of the Singularity: Escalation – dynamiczna gra RTS posiadająca zarówno tryb dla jednego gracza, jak i wieloosobowy (PC; od 13 września). 
  • DC League of Super-Pets: The Adventures of Krypto and Ace – cel: odkrycie spisku Lexa Luthora, który chce porwać bezdomnych mieszkańców Metropolis (PC, konsola, chmura; od 13 września). 
  • You Suck at Parking – najbardziej ekstremalna gra parkingowa na świecie i jedyna wyścigówka, w której celem jest zatrzymanie się (PC, konsola, chmura; premiera; od 14 września). 
  • Despot’s Game – przemierzanie labiryntów mierząc się z hordami przeciwników (PC, konsola; premiera; od 15 września).                                                                         

Aktualizacje i DLC, które zaprezentowane zostaną w pierwszej połowie września: 

  • Dead by Daylight: Resident Evil: Project W. 
  • Grounded: The Home Stretch Update. 
  • The Elder Scrolls Online: Lost Depths DLC. 
  • Halo Infinite: The Yappening Event. 
  • Fallout 76: The Pitt. 

Ponadto, nieprzerwanie trwa promocja dla nowych użytkowników na (zawiera bibliotekę gier na PC, usługę Cloud Gaming oraz abonament EA Play), w ramach której pierwszy miesiąc subskrypcji dostępny jest za jedyne 4 zł. 

Xbox

i

Autor: materiały prasowe Xbox
Łabędź Lusia walczy o sprawność
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany