Te znaki zodiaku UNIKAJĄ ŚLUBU jak ognia. Raczej nie licz na małżeństwo z nimi

2020-02-08 11:09 katk
Te znaki zodiaku UNIKAJĄ ŚLUBU jak ognia
Autor: East News

Niektórzy z nas panicznie boją się ślubu i unikają go jak ognia. Niekoniecznie ma to związek z uczuciami do drugiej osoby. Chodzi o przedstawicieli tych trzech znaków zodiaku. Jeśli spotykasz się z którymś z nich, raczej porzuć marzenia o waszym bajecznym ślubie i szczęśliwym małżeństwie. Według astrologii są nikłe szanse, że to nastąpi.

Która z nas nie marzy o ślubie z ukochanym mężczyzną i małżeństwie przepełnionym miłością aż po grób? Okazuje się, że niektóre z nas będą musiały prawdopodobnie zapomnieć o swoich pragnieniach. Niektóre znaki zodiaku unikają ślubu i wszelkich deklaracji z tym związanych. Oczywiście nie ma to związku z uczuciami, jakimi darzy swoją połówkę - zdaniem astrologów te znaki zodiaku po prostu na samą myśl o małżeństwie wpadają w panikę. Czy jest szansa, że to się zmieni? I czy istnieją sposoby, aby ich przekonać do ślubu?
Wodnik ponad wszystko ceni sobie niezależność i według niego ślub, a nawet stały związek wiąże się z utratą wolności. Dlatego, nawet jeśli jest naprawdę zakochany, ale będzie czuć nacisk ze strony partnerki, szybko od niej ucieknie.
Bliźnięta - dla przedstawicieli tego znaku zodiaku najbardziej przerażająca jest myśl, że od podjętej decyzji nie ma już ucieczki. Dla nich małżeństwo to uziemienie - koniec beztroskich podróży, poznawania nowych osób i zakątków świata. Partnerka Bliźniąt musi wykazać się sporą cierpliwością i najlepiej, aby równie bardzo była ciekawa świata.
Baran jest niesamowicie impulsywny. W jednej chwili będzie cię wielbić i planować z tobą przyszłość, a w drugiej zacznie się wycofywać. Będzie rozglądać się za innymi kobietami, flirtować z nimi. Byle tylko zbytnio się nie angażować. Cały czas poszukuje idealnej kobiety. Baran musi trafić na osobę świetnie do niego dopasowaną, cierpliwą i uległą jego dominacji, aby zapragnąć małżeństwa.

Najnowsze