To NAJPIĘKNIEJSZA kobieta na świecie! Mężczyźni ciągle wyznają jej MIŁOŚĆ

Viki Odintcova
Autor: Facebook/ Viki Odintcova

Czy ideały istnieją? Wydaje się, że tak, a ta kobieta jest tego przykładem. Choć ponoć cieszy się ona gigantycznym powodzeniem wśród mężczyzn i podrywają ją znani na całym świecie celebryci, to najwyraźniej na niej nie robi to większego wrażenia. W mediach społecznościowych obserwują ją miliony internautów, a ich męska część nie kryje zachwytu. Pod jej zdjęciami panowie wyznają miłość i nie są w stanie ukryć swojej fascynacji jej osobą. Jaki sekret tkwi w urodzie tej kobiety, czy faktycznie zasługuje ona na miano najpiękniejszej?

Ponoć piękno to rzecz subiektywna i nie ma ludzi idealnych, jednak wielu mężczyzn uważa, że to właśnie ta kobieta jest najpiękniejszą kobietą na świecie. Pochodzi z Rosji, jest modelką, ma 173 cm wzrostu i wręcz idealną figurę o wymiarach 90-62-93. Na długiej liście jej adoratorów nie brakuje celebrytów znanych na całym świecie. Wiktoria Odincowa wyjawiła w mediach, że wśród mężczyzn, którzy ją próbowali poderwać był Christiano Ronaldo, Neymar czy Lewis Hamilton. Modelka podkreśliła, że skutecznie ich spławiała. Patrząc na zdjęcia Rosjanki trudno się dziwić jej powodzeniu u płci przeciwnej. W mediach społecznościowych gdzie publikuje odważne zdjęcia w bikini i bieliźnie śledzi ją już ponad 5 mln osób. Nie boi się ona eksponować swojego seksownego ciała. Wiki Odincowa ogromną popularność zyskała wiele lat temu, kiedy pozowała na szczycie jednego z wieżowców w Dubaju, gdzie zawisła bez zabezpieczeń ponad 300 metrów nad ziemią. A wy jak uważacie, słusznie nazywa się ją najpiękniejszą kobietą świata? 

Express Biedrzyckiej - Włodzimierz Cimoszewicz: Trybunał wyłączył ostatni bezpiecznik demokracji
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze