To największy hit na lato 2021. Grzywka baby bangs. Kobiety oszalały na jej punkcie

Bob -  Fryzura wszech czasów
Autor: Shutterstock

Najlepsze fryzury na lato 2021. Jesteś ciekawa jakie fryzury będą najmodniejsze w nadchodzących miesiącach? W ten sezonie bezapelacyjnie rządzą grzywki. To idealne uczesanie, które prasuje praktycznie każdej kobiecie. Grzywka dodaje uroki, jest bardzo dziewczęca i potrafi ukryć pewne niedoskonałości, a co najważniejsze rodzajów grzywek jest tak dużo, że każda kobieta znajdzie coś dla siebie. Hitem będzie tak zwana baby bangs. Czym jest i komu pasuje takie uczesanie?

Grzywka baby bangs to zdecydowanie niekwestionowany hit wśród modnych fryzur na najbliższy sezon. Czym jest baby bangs i komu pasuje?

Na punkcie baby bangs oszalały zarówno gwiazdy, jak i zwykłe kobiety. To niezwykle oryginalne uczesanie, które dodaje charakteru i pazura każdej fryzurze. Grzywka w stylu baby bangs charakteryzuje się dwoma prostymi cechami. Jest to zazwyczaj bardzo krótka grzywka, która nie zakrywa całego czoła. Najczęściej jest kończy się ona w 1/3 czoła. Drugim ważną cechą tej fryzury jest jej nieład, włosy w grzywce powinny być lekko rozczochrane. Takie rodzaj uczenia jest bardzo odważny i rzuca się w oczy. Ten rodzaj grzywki sprawdzi się zarówno u posiadaczek kręconych i prostych włosów. Częściej jest ona stylizowana wraz z krótkimi fryzurami, ale nie jest to konieczne. Fryzjerzy twierdzą, że baby bangs idealnie będzie się prezentować u kobiet posiadających twarz owalną. Nie jest ona zalecana paniom z mocno przedłużoną twarzą, ponieważ ten rodzaj grzywki jeszcze bardziej optycznie ją wydłuży.

Sedno Sprawy - Julia Pitera
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze