Sekretny guzik w suszarce do włosów

i

Autor: Shutterstock Sekretny guzik w suszarce do włosów

Pięknie i lśniące włosy

Ukryta funkcja suszarki do włosów. To sekret fryzjerów. Dzięki temu Twoje włosy będą wyglądy sto razy lepiej

2022-10-08 16:19

Nowoczesne suszarki do włosów wyposażone są w specjalny guzik z zimnym nawiewem. To mały game changer, który pomoże Ci w codziennym suszeniu włosów i dodatkowo zadba o ich kondycję. Do czego służy zimny nawiew w suszarce do włosów? Każda kobieta chce, by jej włosy był pięknie, zdrowe i nie straciły swojego blasku. Niestety, często stylizacja na ciepło bardzo niszczy nasze włosy. Suszenie zimnym powietrzem pozwoli tego uniknąć.

Ukryta funkcja suszarki do włosów, którą kochają fryzjerzy! Zadba o kondycję Twoich włosów

Suszarka do włosów do jedno z podstawowych urządzeń, które większość osób ma w domu. Nic dziwnego, dzięki niej możemy szybko wysuszyć włosy i je wystylizować. Codzienne korzystanie z gorącego powietrza podczas stylizacji włosów może je osłabić i sprawić, że nasze kosmyki staną się cienkie i zniszczone na końcach. Nowoczesne suszarki do włosów wyposażone są w specjalny guzik, który pomoże utrzymać nasze kosmyki w prawidłowej kondycji. Chodzi i zimny nawiew. Eksperci przekonują, że chłodne powietrze wygładza strukturę włosa co sprawia, że fryzura staje się bardziej wygładzona i pełna blasku.

Zobacz także: Topowe sukienki na jesień i zimę! Te modele skradną Twoje serce i zapragniesz je mieć

Jak korzystać z chłodnego nawiewu w suszarce do włosów?

Cool shot to specjalna funkcja, w którą wyposażone są wszystkie nowoczesne suszarki do włosów. Warto z niej korzystać, fryzjerzy są zgodni, chłodny nawiew rewelacyjnie sprawdza się podczas stylizacji włosów i co ważne, ich nie niszczy. Chłodne powietrze idealnie sprawdzi się podczas dosuszania włosów bowiem mniej inwazyjnie działa na strukturę włosa. Skorzystanie z tej funkcji na koniec suszenia wygładzi włosy i doda im blasku. Dodatkowo nasze kosmyki staną się bardziej podatne na modelowanie i szybciej poradzimy sobie z niesfornymi, pojedynczymi włoskami. 

Sonda
Korzystasz z chłodnego nawiewu podczas suszenia włosów?
TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 06.10.22
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany