Wesołe selfie w... Auschwitz?! To nie był dobry pomysł...

2014-07-21 19:17

Uśmiechnięte zdjęcie w obozie zagłady? Na taki pomysł wpadła amerykańska nastolatka, która opublikowała na Twitterze swoje zdjęcie selfie. Dziewczyna uśmiecha się od ucha do ucha, a w tle straszą budynki obozu zagłady w Auschwitz.

Amerykańska nastolatka Breanna Mitchell pochwaliła się na Twitterze zdjęciem selfie zrobionym w... obozie koncentracyjnym Auschwitz. Dziewczynie najwyraźniej podoba się na wycieczce, ponieważ zdjęcie uśmiechniętej Breanny emanuje radością.

Na profilu dziewczyny rozpętała się burza. Zdjęcie zostało ostro skrytykowane przez internautów. - Jak możesz być radosna na tym zdjęciu? Czy nie rozumiesz horroru, który rozegrał się w tym miejscu? Ja bym na Twoim miejscu płakała - skomentowała jedna z internautek. Ale sama zainteresowana nie widzi w tym nic złego.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE