Wielki HOROSKOP WAKACYJNY. Lipiec 2020. Te znaki zodiaku czeka romans

2020-06-30 6:00 katk
Horoskop lipiec
Autor: East News

Horoskop LIPIEC. Te wakacje będą owocne dla przedstawicieli niektórych znaków zodiaku. Horoskop na lipiec wskazuje na to, że czeka was gorący romans. Czy uczucie przetrwa próbę czasu? Przeczytaj wielki horoskop wakacyjny na lipiec, który przygotowywała Wróżka Cesaria i dowiedz się, co cię czeka w tym miesiącu.

Horoskop LIPIEC:

Baran 21.03-20.04
Miłość i partnerstwo: Pozytywne zmiany w życiu singli. Możliwe poznanie partnera do stałego związku. W długoletnich relacjach rutyna i zbytnie przywiązywanie wagi do spraw materialnych.
Praca i finanse: Zastój i spowolnienie wykonywania obowiązków służbowych. Część Baranów wybierze się już na urlop. Finanse stabilne i niezagrożone.
Zdrowie: Znajdź więcej czasu na odpoczynek. Mogą odezwać się sprawy, które wydawały się zaleczone.

Byk 21.04-21.05
Miłość i partnerstwo: Single będą miały okazję zainicjować gorący romans. W stałych związkach konieczność rozwiązywania spraw z przeszłości. Trzeba będzie się skonfrontować z zatajaną prawdą.
Praca i finanse: Sprawy zawodowe potoczą się korzystnie dla ciebie i poczujesz upragnioną stabilizację. Sprawy niejasne rozwiążą się pozytywnie. Możliwa dodatkowa gotówka.
Zdrowie: Zapewnij sobie odpowiednią ilość wody, bo może ci grozić odwodnienie.

Bliźnięta 22.05-21.06
Miłość i partnerstwo: Samotne Bliźnięta przez nierozwagę mogą popsuć nową relację, która dobrze rokowała na przyszłość. W stałych związkach poprawa komunikacji.
Praca i finanse: Możesz poczuć rozczarowanie z powodu niedocenienia twojego wkładu w pracę. Nie bierz wszystkiego na siebie, bo może to być niezauważone. Możliwe nieprzewidziane wydatki.
Zdrowie: Unikaj stresu. Szczególnie w pracy nie reaguj zbyt emocjonalnie.

Rak 22.06-22.07
Miłość i partnerstwo: Rewolucja w życiu singli. Kandydatów będzie tylu, że możesz mieć problem z wyborem jednego. W stałych związkach spokój i harmonia.
Praca i finanse: W pracy poczujesz się spełniony i doceniony. Twój potencjał i starania zostaną zauważone. Nie raz pochwali cię nie tylko przełożony, ale i współpracownik. Finanse bardzo dobre.
Zdrowie: Zadbaj o płuca i oskrzela. Ogranicz palenie tytoniu.

Lew 23.07-22.08
Miłość i partnerstwo: Możliwe zainicjowanie nowej relacji, która będzie jednak długo stać w miejscu. W stałych związkach możliwy kryzys, nieporozumienia o drobne sprawy. Popracuj nad komunikacją!
Praca i finanse: Jeśli zamierzasz zmienić pracę, to nie jest odpowiedni dla ciebie moment na rewolucje. Wstrzymaj się przynajmniej o jeden miesiąc. Będziesz musiał spłacić długi i zobowiązania, co uszczupli twój budżet.
Zdrowie: Meczące mogą okazać się bóle głowy. Mogą one powtarzać się dość często.

Panna 23.08-22.09
Miłość i partnerstwo: Single poszukiwać będą odpowiedniej strategii, aby ukoić swoje spragnione miłości serce. Przez myśl przejdzie ci też nawiązanie kontaktu z byłym partnerem. W stałych relacjach lekkie oddalenie emocjonalne.
Praca i finanse: Stabilizacja i pełna satysfakcja z życia zawodowego. Możesz spodziewać się docenienia ze strony przełożonych w postaci podwyżki lub kilkumiesięcznej premii.
Zdrowie: Możliwe dolegliwości układu moczowego i płciowego.

Waga 23.09-23.10
Miłość i partnerstwo: Możliwe poczucie porażki i rozczarowania. Osoba, z którą wiążesz wiele nadziei może okazać się niegodna twojego zaufania. W stałych związkach rutyna i znużenie.
Praca i finanse: Postaw na współpracę i realizację zadań służbowych w grupie. Partnerstwo w tym miesiącu okaże się dla ciebie strzałem w dziesiątkę. Finanse satysfakcjonujące. W razie potrzeby uzyskasz wsparcie.
Zdrowie: Jeśli czujesz wzrost napięcia emocjonalnego, nie kumuluj emocji w sobie, tylko w zdrowy sposób je rozładuj.

Skorpion 24.10-22.11
Miłość i partnerstwo: W życiu singli pojawi się kandydat starający się o względy Skorpiona. Przyjdzie do ciebie ktoś z konkretną ofertą. W stałych związkach partnerzy będą żyć bardziej obok siebie niż razem.
Praca i finanse: Odniesiesz sukces. Uda ci się zakończyć projekt, nad którym pracowałeś od dawna. Przyniesie ci on zysk finansowy i ambicjonalne. Poczujesz sens wkładanej pracy w realizację danego projektu.
Zdrowie: Zadbaj o lędźwiowy odcinek kręgosłupa.

Strzelec 23.11-21.12
Miłość i partnerstwo: Możesz spotkać się z odrzuceniem ze strony ważnej dla ciebie osoby. Nie zniechęcaj się za szybko. Jeśli wykażesz się cierpliwością i udowodnisz swoje szczere intencje, to odnajdziesz światełko w tunelu.
Praca i finanse: Już przygotowywać się będziesz do urlopu, przez co w pracy możesz być mniej wydajny. Sprawiaj chociaż pozory pracującego, bo możesz mieć kłopoty. Finanse stabilne.
Zdrowie: Możliwe zaburzenia gospodarko wodno-elektrolitowej.

Koziorożec 22.12-20.01
Miłość i partnerstwo: Single jeszcze jakiś czas będą musiały zmierzać się z samotnością. Nie warto desperacko i na siłę szukać towarzysza życia. W stałych związkach któryś z partnerów odkryje przykrą tajemnicę drugiego.
Praca i finanse: Pojawią się dodatkowe zadania służbowe, które część Koziorożców przyjmie jako nowe wyzwanie. Uda ci się spełnić wszystko co do ciebie należy. Za swój wkład w pracę możesz zostać nagrodzony premią.
Zdrowie: Obowiązki służbowe mogą odbić się na zdrowiu. Nie przepracowuj się!

Wodnik 21.01-20.02
Miłość i partnerstwo: Single przestaną czekać na kontakt od kogoś z przeszłości i same go zainicjują. W stałych związkach poprawa relacji z partnerem. Możliwe wspólne zamieszkanie lub przeprowadzka.
Praca i finanse: Pojawi się możliwość awansu lub zmiana stanowiska, o którą się starałeś. Przygotuj się na wyróżnienie, które w konsekwencji poprawi twoją sytuację finansową.
Zdrowie: Osoby będące pod stałą kontrolą kardiologa muszą szczególnie zadbać o swoje zdrowie, bo choroba przewlekła będzie alarmować.

Ryby 21.02-20.03
Miłość i partnerstwo: Samotne Ryby zniechęcone stagnacją mogą na chwilę odstąpić od poszukiwania miłości. W stałych związkach poczucie stałości, miłości i spełnienia. Możliwe powiększenie rodziny lub zajście w ciążę.
Praca i finanse:. Część zodiakalnych Ryb rozpoczynać będzie nową pracę. Dla osób posiadających stałe zatrudnienie lipiec będzie okresem spokoju, harmonii i zadowolenia, m.in. z powodu wyróżnienia finansowego lub awansu.
Zdrowie: Zadbaj o układ krwionośny. Możliwe niespodziewane skoki ciśnienia.

Wróżka Cesaria
Autor: Facebook/Wróżka Cesaria Wróżka Cesaria

Horoskop miesięczny na lipiec przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, jaka czeka cię przyszłość? Którą drogę masz wybrać? Skontaktuj się z wróżką! Kliknij w ten LINK i sprawdź szczegóły.

Horoskop urodzeniowy

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze