Życzenia na Dzień Mamy, które rozbawią ją do łez. Śmieszne wierszyki na SMS

2022-05-23 5:37
Dzień Matki
Autor: Shutterstock Dzień Matki

Życzenia na Dzień Mamy nie muszą być poważne. Jeśli pragniesz dać jej to, co najlepsze i rozbawić ją do łez, skorzystaj z naszych propozycji na śmieszne życzenia na Dzień Mamy. Są to krótki wierszyki, które możesz szybko skopiować i wysłać je w SMS swojej rodzicielce 26 maja. Czasami wystarczy kilka ciepłych słów, aby wyrazić wdzięczność miłość, jaką ją darzymy.

Dzień Mamy obchodzony jest w Polsce 26 maja. Tego dnia pragniemy dać swojej mamie, najważniejszej osobie w naszym życiu wszystko, co najlepsze. Składamy życzenia, wręczamy prezenty, spędzamy wspólnie czas. Wszystko po to, aby okazać jej wdzięczność za trud włożony w nasze wychowanie i pokazać jej, jak bardzo ją kochamy. Życzenia na Dzień Mamy nie muszą być poważne i długie. Czasami krótki wierszyk jest w stanie wywołać ogromną radość u matki niż tysiąc słów. Poniżej znajdziecie śmieszne życzenia na Dzień Mamy, które możecie skopiować i wysłać SMS 26 maja.

Żyj nam Mamo wiele lat,bo bez Ciebie smutny świat.Bądź szczęśliwa i radosna,niechaj w Twoim sercu zawsze gości wiosna.Uśmiechaj się do świata,on Ci umili Twego życia lata.Kocham Cię Mamo !

***

Czas, jak koło szybko krąży,rok za rokiem szybko mija,z życzeniami synek dąży,niech Ci tylko szczęście sprzyja.

***

Moje serduszko dla mamy bije,niech moja mama 100 lat mi żyje!Dla ciebie mamusiu na Dzień Matki,z serduszka mam życzenia i te piękne kwiatki!

***

Mamo! Jesteś bombowa,nawet gdy cię boli głowa.Więc dostaniesz dziś buziaka,od swojego łobuziaka!

***

Droga mamo, uśmiechnij się,przecież dzisiaj jest twój dzień!Dlatego przesyłam całusa mocnego,życząc ci wszystkiego najlepszego!

***

To jest bukiecik dla mamy,malutki, aby odpędził smutki.Żeby jej kwitł i w zimie i w lecie,nawet wówczas, gdy śniegiem miecie.Jeden kwiatek to uśmiech.Drugi to miłe słowo.Trzeci to pomoc dla mamy,gdy sprzątamy lub naczynia zmywamy.I jeszcze listki – nasze piątki i szóstki wszystkie.

Sonda
Czym najczęściej obdarowujesz mamę z okazji Dnia Matki?
Mały kangur opuścił torbę matki
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE