Andrea Sunshine zawdzięcza młody wgląd masturbacji

i

Autor: Instagram "andrea__sunshinee"

Nietypowe porady

50-latka zdradziła sekret idealnej cery i młodego wyglądu. "Nikt nie wierzy, że mam 53 lata". Robi to 12 razy dziennie. Nie uwierzysz, co

2023-08-10 10:52

Andrea Sunshine to wyzwolona kobieta, która głośno i otwarcie mówi o swoim życiu erotycznym. Kobieta swego czasu przyznała, że liczba jej kochanków przekroczyła 720. Teraz Andrea wyjawiła sekret swojego młodego wyglądu. Nie mogło być inaczej, piękną i zdrową cerę kobieta zawdzięcza... masturbacji.

Ma ponad 50 lat i piękną skórę. Wszystko zawdzięcza... masturbacji 

Andrea Sunshine to brazylijska modelka, która lubi szokować swoimi wyznaniami dotyczącymi seksu. Kobieta chętnie opowiada o swoim życiu erotycznym, swego czasu zdradziła, że liczba jej kochanków zbliża się do tysiąca. Teraz podzieliła się z fanami swoimi radami dotyczącymi młodego wyglądu. - Nikt mi nie wierzy, kiedy mówię, że mam 53 lata  – przyznała Andrea. Czemu to zawdzięcza? Nikogo zapewne to nie zdziwi, ale Andrea swój piękny wygląd ma zawdzięczać masturbacji. Kobieta opiera swoją teorię na rozmowie z dermatologiem, który miał jej powiedzieć o zbawiennym wpływie orgazmu na zdrowie i organizm. - Powiedział mi, że orgazmy są bardzo dobre dla skóry. Zwiększają przepływ krwi i powoduje rozszerzenie naczyń, przez co nawet skóra jest bardziej rumiana. Wtedy odkryłam raj - przyznała Andrea. Od tego czasu modelka korzysta ile wlezie i masturbuje się nawet 12 raz dziennie. Naprawdę jej to pomaga? 

Zobacz również: Ten znak zodiaku jest skazany na samotność. Ciężko znaleźć mu miłość i przyjaciół. Wiecznie jest sam

ESKA Summer City: Muszyna i Terma Bania