Ci mężczyźni kochają adrenalinę. Te znaki zodiaku są wyjątkowo lekkomyślne

2021-10-28 12:51
Mężczyźni o tych imionach są NIEZIEMSCY w łóżku! Sprawdź, czy jesteś na liście!
Autor: pixabay.com Ci mężczyźni kochają adrenalinę. Te znaki zodiaku są wyjątkowo lekkomyślne

Znakiem rozpoznawczym prawdziwego mężczyzny w wielu książkach i filmach jest miłość do adrenaliny. Strzelaniny, szybkie samochody i codziennie podejmowane ryzyko są dla nich codziennością. W realnym życiu nie dochodzi do takich skrajności. Istnieją jednak mężczyźni, którzy żyją bardzo ryzykownie, a ich zamiłowaniem jest właśnie wzrost adrenaliny. Sprawdź pod jakimi znakami zodiaku się urodzili!

Byk – w stosunku do ludzi bywa zdystansowany. Dobrobyt materialny jest dla niego ogromnie ważny, dlatego nie cofnie się przed żadnym ryzykiem, aby go osiągnąć. Dzięki swojej stabilności emocjonalnej, byk będzie świetnie radził sobie ze stresem w zawodach, wymagających ogromnego stresu i zachowań ekstremalnych. Będą to np. sportowcy ekstremalni, maklerzy czy mężczyźni na kierowniczych stanowiskach.

Strzelec – jest niestały w uczuciach i żądny przygód. Nie lubi nudy, dlatego jego życie często się zmienia. Strzelec chętnie podejmie jakiekolwiek ryzyko, jeśli może ono skutkować czymś przyjemnym. Uwielbia adrenalinę, przez co z własnej woli podejmuje się ekstremalnych zadań. Jest odważny i nie cofnie się przed niebezpieczeństwem.

Bliźnięta – mężczyźni spod tego znaku zodiaku są niebywale pewni siebie. Na co dzień będą towarzyscy. Bliźnięta uwielbiają wyzwania! Pomimo, że w życiu zawodowym i rodzinnym są raczej stabilni, to nie wystraszą się żadnego sposobu na ekstremalne rozrywki. Będą miały tendencję do nadużywania używek, a jeszcze większą do różnego rodzaju hazardu, wzbudzającego w nich ukochaną adrenalinę.

Sonda
Czy uprawiasz sporty ekstremalne?
Express Biedrzyckiej - Agnieszka Dziemianowicz-Bąk: Morawiecki wyprowadza pieniądze z Polski