Kot

i

Autor: Materiały prasowe Kot

Coraz więcej kocich rodzin w miastach ma co najmniej dwóch mruczących podopiecznych

2022-11-30 13:52

Coraz więcej gospodarstw domowych ma dwóch lub trzech kocich podopiecznych. Dla większych kocich rodzin marka Butcher’s Pet Care Polska specjalnie wprowadziła na rynek większe puszki.

Liczba kotów w Polsce rośnie i jak pokazują statystyki, przybywa ich szybciej niż psów – wynika z danych Euromonitora. W ciągu ostatniej dekady, liczba kotów wzrosła aż o 30 procent do 7,5 mln w 2021 roku, podczas gdy w przypadku psów było to 10 proc. niemal dwie trzecie kotów mieszka w miastach, a w jednej trzeciej wielkomiejskich kocich domów mieszkają dwa a nawet trzy czworonogi.

Zobacz także: Pomysły na prezenty pod choinkę dla każdej kobiety! Idealne dla żony, siostry i koleżanki z pracy

W sytuacji, w której w domu do wykarmienia są dwa lub trzy kocie pyszczki, lepiej sprawdzą się większe puszki z kocią karmą i to z kilku powodów. Pierwszy z nich jest związany z ochroną środowiska: większe puszki są bardziej ekologiczne, bo pozostawiają po sobie mniej odpadów w postaci opakowań. Po drugie, większe puszki zajmują mniej miejsca niż taka sama ilość karmy w mniejszych opakowaniach. Nie bez znaczenia jest też wygoda podczas zakupów: duże puszki łatwiej zapakować do torby i do samochodu. Ekologia to jedno, ale w przypadku powiększonych dan dla czworonogów ważny jest także stosunek ceny do ilości. Duża puszka dla posiadaczy większej kociej rodziny jest po prostu... ekonomiczna.

W Butcher’s postanowiliśmy wyjść naprzeciw potrzebom kocich rodziców, którzy mają więcej niż jednego mruczącego czworonoga i wprowadzamy na rynek w ramach uwielbianej przez kocich rodziców i ich podopiecznych linii Delicious Dinners puszki o wadze 400 gramów – mówi Magdalena Sztylkowska, head of marketing w Butcher’s

 Puszki o wadze 400g będą zawierać soczyste kawałki w aromatycznej galaretce w pięciu wariantach smakowych: z wołowiną, z kurczakiem i dziczyzną a także z rybą morską oraz pstrągiem. Oprócz dużych puszek dla większych kocich rodzin, Butcher’s w ramach linii Delicious Dinners oferuje również saszetki z kawałkami w pachnącym sosie oraz puszki z delikatnym musem doskonale nadające się na jeden posiłek dla kociego jedynaka. Są też karmy w tackach ułatwiających serwowanie.

– Różnorodność smaków jest dla kotów bardzo istotna, dlatego w naszej ofercie znajdują się klasyczne karmy z kurczakiem czy wołowiną, ale też takie zawierające nietuzinkowe składniki, na które koty mają wyjątkową ochotę, w tym łosoś czy krewetki. Smakowa nuda naszym kotom nie grozi – podsumowuje Magdalena Sztylkowska.

Źródło: materiały prasowe 

Pieniądze to nie wszystko Extra - Skarbiec TFI
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany