To najważniejszy czas w całym roku. Horoskop na nów Księżyca w styczniu ma ważną wiadomość dla tego znaku. Szykuje się coś dużego

i

Autor: StockSnap/Pixabay To najważniejszy czas w całym roku. Horoskop na nów Księżyca w styczniu ma ważną wiadomość dla tego znaku. Szykuje się coś dużego

Astrologia i horoskopy

Horoskop tygodniowy 06.02 - 12.02. Dla tego znaku zodiaku zamknie się okno pozytywnych wiadomości. Czeka go burza z piorunami

2023-02-05 14:21

Horoskop tygodniowy dla wszystkich dwunastu znaków zodiaku na nadchodzące dni. Co wydarzy się w astrologii? W zbliżającym się tygodniu niektóre znaki zodiaku poczują potrzebę zmian, a inne odkryją, że ich otoczenie nie było wobec nich szczere. Sprawdź horoskop tygodniowy przygotowany przez wróżkę Cesarię i zobacz, co zaplanowały gwiazdy dla Twojego znaku zodiaku. Co Cię czeka?

Horoskop tygodniowy 06.02. – 12.02

Horoskop tygodniowy: Baran 21.03-20.04

Będziesz musiała się zatrzymać. W ostatnim czasie zbyt ciężko pracowałaś i organizm będzie domagał się odpoczynku i zadbania o siebie. Dobrze Ci zrobi przerwa w pracy.

Horoskop tygodniowy: Byk 21.04-21.05

Single nawiążą nową znajomość z interesującą osobą, która będzie miała wobec nich uczciwe zamiary. W samotnych Bykach narodzi się nadzieja na rozwój tej znajomości.

Horoskop tygodniowy: Bliźnięta 22.05-21.06

Do Twojej firmy zostanie przyjęta nowa osoba, którą będziesz szkoliła i wprowadzała w jej obowiązki. Nawiążesz dobry kontakt z tą osobą, a w przyszłości nawet bliską relację.

Horoskop tygodniowy: Rak 22.06-22.07

Mniej interesować będziesz się innymi, a bardziej skoncentrujesz się na własnych potrzebach. Dojdziesz do wniosku, że w końcu musisz zadbać o siebie.

Horoskop tygodniowy: Lew 23.07-22.08

Odnowisz znajomość z kimś, kto kiedyś był dla Ciebie bliski. Możliwe, że powrócisz do zawieszonego romansu lub będziesz chciała powrócić do byłego partnera.

Horoskop tygodniowy: Panna 23.08-22.09

W trudnych rozmowach, których będzie w tym tygodniu kilka, będziesz potrafiła zachować asertywność, ale i dyplomację. To zapewni Ci wygraną w każdej rozmowie.

Zobacz także: Prześliczne imię dla dziewczynki zyskuje coraz większą popularność. Oznacza "piękny kwiat" i podbije serca przyszłych rodziców

Horoskop tygodniowy: Waga 23.09-23.10

Powrócisz do pewnych czynności lub zajęć, którymi zajmowałaś się już kiedyś. Możliwe, że powróci stary problem, który wydawało Ci się, że został już rozwiązany.

Horoskop tygodniowy: Skorpion 24.10-22.11

Pozwolisz sobie na trochę rozrywki, gdyż doskonale wiesz, że jesteś przepracowana. Dlatego w weekend postawisz na rozpieszczenie i nagrodzenie siebie w ulubionej przez siebie formie.

Horoskop tygodniowy: Strzelec 23.11-21.12

Odczuwać będziesz potrzebę i braki emocjonalne, ale trudno będzie Ci zrozumieć czego Ci tak naprawdę brakuje. Taki stan utrzymywać będzie się do końca tygodnia.

Horoskop tygodniowy: Koziorożec 22.12-20.01

Ujawnisz, że Twoja konkurencja działa nie fair wobec Ciebie. Będziesz musiała radyklanie zadziałać. Możliwe, że nawet podejmiesz kroki prawne wobec tej firmy.

Horoskop tygodniowy: Wodnik 21.01-20.02

Wyjdziesz ze swojej strefy komfortu i otworzysz się na nowe doświadczenia. Postawisz sobie nowy cel, który aby został zrealizowany wymaga od Ciebie poświęcenia.

Horoskop tygodniowy: Ryby 21.02-20.03

Podejmiesz działanie, czynność, którą nie uda Ci się w tym tygodniu ukończyć. Pojawią się przeszkody na danym moment nie do pokonania. Trzeb będzie poczekać na sprzyjające okoliczności.

Wróżka Cesaria

i

Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla czytelników se.pl przygotowała Wróżka Cesaria. Chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, czy wybory, których dokonałaś są dobre? Skontaktuj się z wróżką, klikające w TEN LINK.

Sonda
Wierzysz w horoskopy?
Port miejski będzie jak nowy
Nasi Partnerzy polecają