Horoskop tygodniowy 06.12 - 12.12. Te znaki zodiaku czekają wielkie zmiany

2021-12-06 8:38
Horoskop miłosny tygodniowy 2-8 grudnia. Wróżba miłosna na grudzień 2021
Autor: zdj. ilustracyjne: Pixabay/StockSnap Horoskop miłosny tygodniowy 2-8 grudnia. Wróżba miłosna na grudzień 2021

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Ostatni miesiąc w roku to czas wszelkich podsumowań i domykania rozpoczętych spraw. To również okres przygotowań dla Świąt Bożego Narodzenia, który poświęcamy rodzinie i bliskim znajomym. Dla wielu znaków zodiaku rozpoczynający się tydzień będzie pełen emocji. jednych czekają nowe wyzwania, inni muszą uważać na kłótnie i czekają ich trudne decyzje. Zobacz horoskop na ten tydzień i sprawdź, co przygotowały dla Ciebie gwiazdy.

Horoskop tygodniowy 06.12 - 12.12 dla wszystkich znaków zodiaku

Baran 21.03-20.04

Zwolnisz nieco tempa. Niektóre Barany mogą zauważać objawy przeziębienia, a choroba ich unieruchomi w domu. Bez obaw! Szybko wrócisz do zdrowia.

Byk 21.04-21.05

Możliwe kłótnie i spory z partnerem. Od drobnych nieporozumień i od słowa do słowa, nie zauważycie, jak zapętlicie się w konflikt. Może paść wiele niemiłych słów.

Bliźnięta 22.05-21.06

Pojawi się problem do rozwiązania natychmiast. Coś co kiedyś zaniedbałeś wymagać będzie poprawki. Może się okazać, że będziesz musiał wziąć odpowiedzialność za zaniedbanie.

Rak 22.06-22.07

Zmienisz podejście do wydatkowania pieniędzy. Możliwe, że zaczniesz więcej oszczędzać, bo pojawi się nowy cel materialny, na który będziesz musiał odłożyć znaczną ilość gotówki.

Lew 23.07-22.08

Szukając bratniej duszy, która cię zrozumie i wysłucha natrafisz na dobrego specjalistę. Możliwe, że umówisz się na wizytę do psychologa, coacha lub terapeuty.

Zobacz również: Mega promocje Lidl. Znów to zrobili! Kultowa oferta sieci powraca. Produkty Wittchen za 39 złotych!

Panna 23.08-22.09

Przed tobą bardzo przełomowe, pozytywne zmiany. Poczujesz i przekonasz się, że wchodzisz właśnie w nowy etap życiowy. Przygotuj się na miłe niespodzianki od losu.

Waga 23.09-23.10

Będziesz w tym tygodniu bardziej drażliwy i nerwowy. Na różne niespodziewane okoliczności możesz reagować wybuchowo, często nieadekwatnie do sytuacji.

Skorpion 24.10-22.11

Tydzień ukierunkowany na spędzanie jak najwięcej wolnego czasu z bliskimi i przyjaciółmi. Nadrobisz towarzyskie zaległości, a nawet z własnej inicjatywy odnowisz stare kontakty.

Strzelec 23.11-21.12

Przecenisz swoje siły i możesz sobie nie poradzić z ważnym zadaniem. Chociaż masz wokół siebie ludzi, którzy chętnie ci pomogą, to nie będziesz za bardzo chciał pokazać własnych słabości.

Koziorożec 22.12-20.01

Rozpoczniesz nowe działania zawodowe. Możliwe, że przygotowywać się będziesz do realizacji nowego projektu. Jednakże, otwarty przy tym będziesz na rady i sugestie współpracowników.

Wodnik 21.01-20.02

Będziesz musiał dokonać ważnego wyboru w sferze zawodowej. W tym tygodniu zapadnie ostateczna decyzja, która będzie miała wpływ na twoją dalszą karierę zawodową.

Ryby 21.02-20.03

Uprzesz się na coś, co będziesz chciał koniecznie zrealizować jeszcze w tym tygodniu. Całą swoją uwagę i energię poświęcisz temu właśnie ambitnemu zadaniu.

Wróżka Cesaria
Autor: Anna Bojda Wróżka Cesaria

Horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku przygotowała Wróżka Cesaria. Jeśli chcesz dowiedzieć się, co cię czeka w przyszłości, skontaktuj się z wróżką, klikając w TEN LINK.

Niespodziewany atak zimy w Szczecinie