Jest dyskryminowana przez inne matki, bo jest szczupła. Nienawidzą mnie, bo są zazdrosne o moją figurę

i

Autor: Instagram/ @sabine_cohen Jest dyskryminowana przez inne matki, bo jest szczupła. "Nienawidzą mnie, bo są zazdrosne o moją figurę"

Body shaming

Jest dyskryminowana przez inne matki, bo jest szczupła. "Nienawidzą mnie, bo są zazdrosne o moją figurę"

2023-07-12 11:08

Ta 40-letnia kobieta twierdzi, że nie jest lubiana przez inne matki w szkole, do której uczęszcza jej dziecko. "Nienawidzą mnie, bo są zazdrosne o moją figurę" - twierdzi Sabine Roll-Cohen. Kobieta nie ukrywa, że lubi nosić seksowne sukienki, szorty i uważa, że to może nie podobać się innym ludziom. Jednak nie zamierza zmieniać swojego stylu, tylko po to, aby zyskać ich symaptię.

Inne matki jej nie lubią, bo jest szczupła

Sabine Roll-Cohen ma 40 lat i jest mamą. Zawodowo zajmuje się modelingiem i jest również stylistką. W rozmowie z zagranicznymi mediami kobieta wyznała, że padła ofiarą dyskryminacji ze względu na swoją figurę. 40-latka czuje się odrzucana przez inne matki w szkole, do której uczęszcza jej pociecha. Wszystko przez to, jak wygląda i jak się ubiera. "Lubię nosić szorty, krótkie sukienki oraz bardzo skąpe topy. Czuje się wtedy seksowna" - powiedziała w rozmowie z The Sun. Jednak kobieta nie zamierza zmienić swojego stylu, tylko dlatego, aby zyskać sympatię rodziców dzieci ze szkoły swojej pociechy. Dla potwierdzenia swoich odczuć przytoczyła sytuację z jednej imprez szkolnych.

Na imprezie urodzinowej wszyscy ją lekceważyli. "One są po prostu zazdrosne"

Ostatnia sytuacja, która przydarzyła się na przyjęciu urodzinowym, przelała szalę goryczy. - Każda mama na przyjęciu, oprócz mojej przyjaciółki, zignorowała mnie. Więc zapytałam moją towarzyszkę, dlaczego nikt ze mną nie rozmawia, a ona powiedziała: "Może nosisz niewłaściwe stroje" - wspomina Sabine. Otóż 40-latka na imprezie pojawiła się w topie, który okrywał brzuch i obcisłych dżinsach. - Nienawidzą mnie, bo są zazdrosne o moją figurę - dodała 40-latka. Sabine Roll Cohen jako stylistka stwierdziła, że nudzi ją styl ubierania się innych mam. - ​Ubierają się z klasą, ale zapominają o elemencie, który podkreślałby ich seksualność - stwierdziła w rozmowie z The Sun.

Sonda
Czy szczupłe osoby też padają ofiarą body shamingu?
"Kobiety myślą, że są wartościowe, jeśli są szczupłe". Rozmowa z coachynią ciałoakceptacji. "Zaczęłosię"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany