Kamienie na stres. Te kryształy pomogą ci zwalczyć traumy, nerwy i niepokój

i

Autor: Pixabay Kamienie na stres. Te kryształy pomogą ci zwalczyć traumy, nerwy i niepokój/zdjęcie poglądowe

Jak zapewnić sobie szczęście?

Kryształy i kamienie na szczęście. Miej ten talizman zawsze przy sobie, odgoni złe duchy i przyciągnie dostatek

2022-12-02 5:54

Kamienie i kryształy na szczęście. Magiczna moc wszelkiego rodzaju kamieni znana jest od tysięcy lat. Dla osób, które wierzą w szczęśliwe talizmany odpowiedni kamień może być zwiastunem dobrych wydarzeń, a zły przyciągać pecha. Sprawdź, jakie kamienie przynoszą szczęście. Te kryształy i kamienie warto mieć zawsze przy sobie. W ten sposób przyciągniesz dobre moce, a odpędzisz złe duchy ze swojego otoczenia.

Magiczne kryształy i kamienie na szczęście. Poznaj ich moc

Kamienie noszone jako biżuteria mogą być nie tylko estetycznym dodatkiem ale zdaniem wielu osób mogą zapewnić szczęście lub pecha jego posiadaczowi. Magiczna moc kamieni była znana już w starożytności i traktowano ją bardzo poważnie. Dzisiaj dla wielu osób to jedynie zabobony i przesądy. Jeśli jednak jesteś ciekawa, które kamienie i kryształy przynoszą szczęście to sprawdź nasze zestawienie. To tajemnicze talizmany, które zapewnią Ci ochronną moc dobrych duchów.

Zobacz także: Boski sposób na zmarszczki na czole. Podczas lepienia pierogów nałóż to sobie na twarz. Wyprostuje bruzdy i rozjaśni przebarwienia

Te kamienie i kryształy przymuszą szczęście. Odganiają złe moce 

Kamienie na szczęście: AGAT

Agat zapewnia równowagę w emocjach. Pomaga radzić sobie z problemami i redukuje stres. Jeżeli będziesz mieć go przy sobie poczujesz jego zbawienny wpływ. Będziesz spokojniejsza i bardziej pewna siebie. 

Kamienie na szczęście: CHRYZOKOLA

To kamień kobiecej siły. Zapewnia dobry sen i zsyła pozytywną energię. Korzystnie wpływa na równowagę emocjonalną i pomaga radzić sobie z gniewem. 

Kamienie na szczęście: GRANAT

To kamień ochronny, który zapewni Ci dobre wibracje. Mając go zawsze przy sobie możesz liczyć na przychylność dobrych duchów. Granat zapewni Ci powodzenie w miłości i w pracy. 

Kamienie na szczęście: NEFRYT

Ten kamień pomoże Ci osiągnąć stan wyciszenia i kontaktu z dobrymi mocami. Będzie Twoim łącznikiem ze światem duchów. Chroni przed złą energią, stresem i zapewnia wewnętrzny spokój. 

Sonda
Wierzysz w moc kamieni szlachetnych?
Tłumy na Poznańskim Jarmarku Świątecznym 2022
Nasi Partnerzy polecają