Mężczyźni o tych imionach to ciągłe maminsynki. Mamusia będzie ważniejsza od partnerki

2021-09-21 10:59
Ekspresowe śluby coraz bardziej popularne. Związek małżeński można zawrzeć w ciągu doby!
Autor: Pixaby Ekspresowe śluby coraz bardziej popularne. Związek małżeński można zawrzeć w ciągu doby!

Każda kobieta chce, aby jej partner był odpowiedzialnym i kochającym człowiekiem, z którym można planować przyszłość i budować głębszą relację. Dobre kontakty z rodziną i wspieranie bliskich to zdecydowanie dobra cecha, jednak wielu mężczyzn nie potrafi wyrwać się z objęć mamusi, co skutecznie potrafi zniszczyć każdy związek. Mężczyźni o tych imionach to największe maminsynki, którzy każdą decyzję muszą skonsultować z mamusią. Ci panowie nie są w stanie stworzyć związku z kobietą, zawsze na pierwszym miejscu stawiają mamę, nie potrafią wyrwać się jej objęć i jest im najzwyczajniej świecie wygodnie gdy mamusia dba o ich potrzeby, pierze, gotuje, a nawet umawia ich na wizyty lekarskie.

Każda kobieta wie, że maminsynek to zdecydowanie najgorszy typ mężczyzny jaki można spotkać. Nie nadaje się on kompletnie na dobrego partnera, dla niego liczy się jedynie mamusia, a wszystko co ona powie jest święte. Nawet nie próbuj w takiej sytuacji z tym polemizować, zdaniem maminsynka ma zawsze racje, a wszystko robi o wiele lepiej od jego partnerki. W związku z takim mężczyzną musisz być przygotowana na wieczne porównania i krytykę ze strony ukochanego. Zdecydowanie nie warto wiązać się z maminsynkiem. Oczekujesz romantycznej randki? Zapomnij, mamusia zbiła swój ulubiony kubek do kawy i synuś musi spędzić z nią wieczór pocieszając ją. Mężczyźni, którzy noszą te imiona to największe maminsynki, unikaj z związków z nimi, dla własnego zdrowia psychicznego uciekaj, gdzie pieprz rośnie. 

Piotr - to wieczny chłopiec, który nie bardzo lubi brać odpowiedzialność i pracować. Wszystkie jego obowiązki wykonuje za niego mamusia. Mężczyźni o tym imieniu bywają mało zaradni, potrafią pranie wozić do swojej matki, a kiedy trzeba wywiercić dziurę w ścianie dzwonią do niej po poradę. 

Jarosław - ma wygórowane wymagania względem partnerki, często porównując ją do matki. W tym wyścigu partnerka nie masz szans, jest przegrana już na starcie, przecież nikt nie wygra z jego matką. Kobieta w takiej relacji czuje się niedoceniana.

Maciej - jest silnie związany emocjonalnie z matką, szuka kobiety, która zajmie jej miejsce. Niestety, taka się jeszcze nie urodziła. Mężczyźni o tym imieniu są maksymalnie niezaradni, oczekują, że kobieta będzie robić wszystko za niego. 

Jaki mężczyzna do Ciebie pasuje?

Pytanie 1 z 9
Jak opiszesz swój temperament?
Zabrali nam nasz dom