Mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie nadają się na mężów i ojców. Są zaborczy i okrutni

2021-09-19 9:14
KŁÓTNIE niszczą związek
Autor: thinkstockphotos.com

Związek idealny oparty jest na wzajemnym szacunku i akceptacji potrzeb partnera. Niestety, często bywa tak, że jedna ze stron przestaje zwracać uwagę na drugą i myśli jedynie o sobie, sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej gdy pojawiają się dzieci. Przedstawiciele niektórych znaków zodiaku w związku są strasznymi terrorystami emocjonalnymi - manipulują, dołują nas, sprawiają, że czujemy się źle. Niejednokrotnie ranią swoją drugą połówkę - wszystko po to, aby postawić na swoim. Niestety związek z tymi znakami zodiaku przypomina czasem piekło. Sprawdź, o kim mówi astrologia!

Mężczyźni z tych znaków zodiaku to najgorsi partnerzy i ojcowie

Być może jesteś w związku z taką osobą. Okazuje się, że przedstawiciele tych trzech znaków zodiaku mogą być wobec innych wyjątkowo bezwzględni. Są wręcz terrorystami emocjonalnymi - podcinają skrzydła, dołują, manipulują. Są dla drugiego człowieka toksyczni. Ciężko wytrzymać z taką osobą, a związek z nią to udręka.

Rak - choć jest troskliwy i wrażliwy, to niestety jest także niewiarygodnie pamiętliwy. Przez lata będzie przy jakiejkolwiek okazji rozdmuchiwać twoje błędy. Rak gromadzi wokół siebie ludzi, żeby poczuć się bezpiecznie. Lubi ich uzależniać od siebie, okazując troskę. Jednak szybko staje się wobec nich zaborczy. W związku jest mistrzem we wzbudzaniu poczucia winy u partnera.

Panna - mężczyzni spod tego znaku to straszni krytykanci. Nic im nie pasuje, a nawet najmniejsze potknięcie partnera będą wytykać i zmuszać go do bycia idealnym. Wiecznie narzekają i marudzą. Owszem są opiekuńczy ale nie jest to bezinteresowne - zawsze myślą jedynie o korzyściach z tego, co robią. 

Koziorożec - brakuje mu spokoju wewnętrznego. Ciągle goni za sukcesem i bywa w tym naprawdę bezwzględny - często jest nie fair wobec innych. Zamknięty, gburowaty, nieprzychylny. To jeden z najbardziej pesymistycznych znaków zodiaku - wszystko widzi w ciemnych barwach i zaraża tym swoje otoczenie, w tym także swoją drugą połówkę.

Tańczące z promocjami 16.09.2021