NAJLEPSI KOCHANKOWIE urodzili się w NIEDZIELĘ. Jak dzień narodzin wpływa na AKTYWNOŚĆ SEKSUALNĄ?

2011-11-04 4:00 zw

Znany astrolog Kazimierz Olszewski (53 l.) i chirolog Alyona Olszewska (31 l.) dokonali niezwykłego odkrycia. Potrafią ustalić, jakim kto jest kochankiem, na podstawie dnia, w którym ta osoba przyszła na świat! Horoskop ten wróżbici oparli na przepowiedniach Wyroczni Apollina.

Poniedziałek

Urodzeni w tym dniu są aktywni i odważni. W łóżku potrafią podejmować zachowania ryzykowne. Chcą wręcz popisywać się umiejętnościami tak, że partner może czuć się zwolniony z aktywności. Lubią o wszystkim decydować.

Wtorek

Masz wiele zalet, płeć przeciwna lgnie do ciebie. Jesteś pogodny, towarzyski i świetnie gotujesz, a droga przez żołądek prowadzi do serca. Pojawia się niebezpieczeństwo, że dla tych, których chcesz uwodzić, będziesz tylko przyjacielem, a roztargnienie powoduje pominięcie dbałości o przyjemność partnera. Uwodzisz nie urodą, lecz fortelem lub podstępem.

Środa

Nie szybko wskakujesz do czyjegoś łóżka. Twoją dewizą jest "śpiesz się powoli". Nie lubisz spontanicznie podejmować decyzji, uważając, że wszystko trzeba przemyśleć. Najchętniej czekasz na odważniejszy krok drugiej osoby i jesteś bardzo zawiedziony, gdy okaże się, że konieczna była twoja decyzja.

Czwartek

Masz wielki potencjał i możesz zostać kochankiem idealnym. Cechuje cię pewność siebie i fantazja. Ale zwykle działasz w sposób nieprzemyślany i potem dziwi cię, gdy ktoś na ten sposób uwodzenia nie reaguje. Musisz włożyć więcej starań w sposoby umożliwiające ściągnięcie obiektu marzeń do sypialni i pokazanie, na co cię stać.

Piątek

Jako kochanek musisz spojrzeć na siebie krytycznym okiem! Twoja życiowa maksyma to - praca i obowiązki, a później i nieczęsto przyjemności. Gdy już trafiasz do łóżka z upatrzoną osobą, gubisz się w drobiazgach i zapominasz o sednie sprawy.

Sobota

Robisz wrażenie osoby spokojnej i nieśmiałej, ale to pozory - niełatwo cię usidlić i poskromić. Potrafisz zmienić się z łagodnej owieczki w dzikiego tygrysa. W sypialni chcesz o wszystkim decydować. Korzystaj czasem z podpowiedzi drugiej osoby.

Niedziela

Jesteś wspaniałym kochankiem, a pomagają ci w tym pewność siebie i przebojowość. Nie ma dla ciebie osoby, której nie da się uwieść. Cechuje cię nieprzeciętna ciekawość i chęć doznawania coraz to nowych przygód. Ale czasem napada cię nagła niewiara we własne siły. Jeśli zabraknie ci wytrwałości, będziesz musiał zaczynać od początku.

Najnowsze