Pełnia Księżyca w Koziorożcu

i

Autor: Shutterstock

Pełnia Koźlego Księżyca już dziś. Uważaj na Superksiężyc w Koziorożcu, możesz mieć kłopoty w pracy

2022-07-13 9:13

Pełnia Księżyca w lipcu 2022 zatrzęsie podstawami życia – związkami, karierą zawodową, szczęściem i marzeniami. To za sprawą ziemskiego znaku Koziorożca, który będzie patronował tej pełni. Jeśli masz mocne podstawy nadchodzący Superksiężyc pozwoli je utrzymać, jednak jeśli są kruche – runą z wielkim hukiem. Pełnia Księżyca w Koziorożcu przyniesie wiele dobrego ale niektórzy mogą mieć poważne problemy w pracy. Jak wykorzystać energię pełni Księżyca w lipcu?

Pełnia Księżyca w lipcu 2022 wydarzy się w pierwszej połowie miesiąca, a dokładnie 13 lipca o godzinie 20:38. Z astronomicznego punktu widzenia będzie to ogromna atrakcja, ponieważ lipcowy Księżyc znajdzie się w odległości niemal 363 666 km od Ziemi. Nasz naturalny satelita może wydawać się wtedy nawet o 14% większy niż zwykle i świecić jaśniej aż do 30%. To zjawisko nazywane jest Superksiężycem. W astrologii pełni Księżyca w lipcu będzie patronować ziemski znak Koziorożca. Zodiak ambitny i pracowity, który w połączeniu z energią pełni zachęca do zmian i budowania szczęśliwego życia. Gdy zaczniesz przebudowę tam, gdzie jest to konieczne może okazać się, że nie będzie łatwo. Księżyc w Koziorożcu pomaga zbudować nową przyszłość na stabilnych fundamentach. Dlatego jeśli gdzieś są jeszcze kruche podstawy, poczujesz to podczas tej pełni. Niezależnie od tego czy w Twoim życiu brakuje pewności w pracy czy w związkach – zaufaj swojej intuicji i pozbądź się tego, co ci nie służy. Pierwsza pełnia Księżyca po przesileniu letnim to czas na przyjrzenie się sobie i zakończenie tego, co stare, by zacząć nowe.

ZOBACZ TEŻ: Bez tego wakacje się nie udadzą, Sprawdź co spakować do walizki

Uważaj na Superksiężyc w Koziorożcu. Pełnia Księżyca w lipcu przyniesie burzliwe emocje

Już kilka dni przed pełnią Księżyca w lipcu poczujesz niepokój. Emocje będą coraz silniejsze, bo Luna w Koziorożcu zmusza do postawienia się wszystkiemu, co cię do tej pory blokowało lub przed czym próbowałaś uciec. Podczas tej pełni Słońce znajduje się w Raku. Jego żeńska energia w połączeniu z męską Koziorożca pozwoli zaprowadzić równowagę. Wykorzystaj ten czas na rozpoznanie swoich emocji. Zapisz je i sprawdź, jak możesz je wykorzystać lub przekształcić do zorganizowania swojego życia na nowo. Jednak uważaj – pełnia Księżyca w Koziorożcu może zintensyfikować także twoje najgorsze przywary. Jeśli lubisz odkładać wszystko na potem może okazać się, że zawalisz ważny termin w pracy. Prokrastynacja, to typowa sabotaż Koziorożca. Dlatego w tym czasie staraj się nie brać przykładu ze Scarlett O'Hary z „Przeminęło z wiatrem”, która zwykła mawiać „pomyśle o tym jutro”,  tylko zmierz się z wyzwaniami od razu. Z drugiej strony jeśli masz skłonności do pracy ponad siły, podczas tej pełni możesz pracować jeszcze więcej, co niekorzystnie wpłynie na twoje zdrowie. Dlatego już dzień przed pełnią, 12 lipca znajdź złoty środek – pracuj (także nad sobą) tyle ile wymagają tego okoliczności.

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Wielki quiz o znakach zodiaku. Odpowiedz na te pytania, a my zgadniemy, jakim znakiem zodiaku jesteś

Pytanie 1 z 10
Jaka cecha charakteru najlepiej do Ciebie pasuje?
Tańczące z Promocjami 30.06.22