Tarot

i

Autor: Shutterstock Tarot

Wróżby i przepowiednie

Przepowiednia z tarota na zimę 2022/2023. Zmuszą nas do ucieczki? "będziemy po*rani ze strachu"

2022-10-06 9:01

Tarot i wróżenie z kart to jedne z najpopularniejszych sposób przepowiadania przyszłości. Osoby wierzące w tego typu rzeczy są przekonani, że w kartach zaklęta jest wyjątkowa moc i w dłoniach doświadczonego tarocisty mogę one przepowiedzieć przyszłość. Anna Kampisty to wróżka trudniąca się właśnie tarotem. Jej przepowiednia na jesień i zimę nie napawa optymizmem. Zgodnie z jej słowami czeka nas przerażający czas, będziemy uciekali z domów i cały czas żyli w strachu.

Przerażająca przepowiednia wróżki Anny Kampisty na zimę 2022/2023. Czeka nas prawdziwe piekło

Historia tarota i przepowiadania przyszłości za pomocą kart sięga starożytnego Ekipy, a do Europy zwyczaj ten trafił dzięki Cyganom ok. XIII wieku. Anna Kampisty to wróżka, która trudni się wróżeniem z kart tarota. Jej najnowsza przepowiednia budzi przerażanie. Zgodnie z jej słowami czeka nas bardzo trudny okres, który może być końcem życia, jakie znamy. Przepowiednia z tarota na jesień i zimę to przede wszystkim złowroga przestroga, ale jest w niej także światło nadziei. Zdaniem wróżki może nas czekać Sąd Boży i czas rozliczeń. Anna Kampisty uważa, że decyzje polityków zgotują na piekło na ziemi, a świat zacznie przypominać szpital psychiatryczny. - Od wielu miesięcy informuję swoich klientów, że po wakacjach wydarzy się coś takiego na świecie, że my wszyscy w Polsce i nie tylko będziemy po*rani ze strachu. Przepraszam za słowo, ale ono najbardziej obrazuje sytuację, która ma nadejść. Spora panika. Będą powstawać pytania, gdzie wyjeżdżać, uciekać... - pisze wróżka.

Zobacz także: Przerażająca przepowiednia siostry Łucji na 2023 rok. Wielka wojna która pożre miliony istnień. Co czeka Polskę?

Wróżka ma także na dla nas poradę i światło nadziei. Jej zdaniem kiedy już będzie po wszystkim okaże się, że w sumie... nie było tak źle, a najgorsze scenariusze się nie ziściły. - Za jakiś czas kurz opadnie. Okaże się, że czarne scenariusze, które pojawiły się w naszych głowach, nie zaistniały - a jeśli już, to spełniła się ich najmniejsza część - przepowiada Anna Kampisty. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Oliwia Bieniuk o filmie „Ania”: To była spowiedź. Wiemy, co przed snem czytał jej tata
Nasi Partnerzy polecają