Przepowiednia na wrzesień 2022

i

Autor: Shutterstock Przepowiednia na wrzesień 2022

Przepowiednie i jasnowidztwa

Przerażająca przepowiednia siostry Łucji na 2023 rok. Wielka wojna która pożre miliony istnień. Co czeka Polskę?

2022-09-29 10:58

Przepowiednia siostra Łucji na 2023 rok. Co się wydarzy? Przepowiednia i jasnowidztwa to kontrowersyjny temat. Ciężko stwierdzić, czy są osoby, które potrafią przewidywać przyszłość, a duchy i anioły komunikują się z nimi. Siostra Łucja była jednym z trójki dzieci, którym objawiła się Matka Boska w Fatimie, a jej proroctwa uznawane są przez Watykan. Według jej przepowiedni na świecie w najbliższym czasie może wybuchnąć III wojna światowa. Wiele osób łączy jej słowa az obecną sytuacją na świecie. Mamy się czym martwić?

Objawienia fatimskie

Siostra Łucja do Santos była najsłynniejszym z trójki dzieci, któremu objawiła się Matka Boska w Fatimie w 1917 roku. Szczególnie osobliwy był ostatni dzień objawień, kiedy to miały miejsce trudne do wyjaśnienia wydarzenia. Tysiące zebranych osób widziało jak tarcza słoneczna zawirowała, a potem krążyła wokół własnej osi z zawartą szybkością. Objawienia te są uznane przez kościół, a siostra Łucja przez lata miała wizje wizje, w których widziała przyszłość. Niektórzy uważają, że te słowa mogą dotyczyć najbliższej historii świata.

Zobacz także: To najszczęśliwsze dni tygodnia dla znaków zodiaku. Wtedy wszystko się uda, a los będzie sprzyjać na każdym kroku

Przerażająca przepowiednia siostry Łucji. Świat stanie w płomieniach

Według osób wierzących w przepowiednia siostra Łucja przepowiedziała wielką wojnę, która ma być szokiem dla całego świata. Wizja mówi, że Rosja zaatakuje Chiny, a walki będą okrutne i pochłoną miliony ofiar. Podczas tej wojny wykorzystana ma zostać broń jądrowa, która doprowadzi do końca świata, jaki znamy. Zniszczone zostaną między innymi: Holandia, Dania, Niemcy, Szwajcaria oraz północne Włochy. - Kataklizmy wywołają panikę i tyle nieszczęść, że dalsze prowadzenie działań wojennych będzie niemożliwe. Nie pojawią się jednak od razu i z takim samym nasileniem. Będziemy mieli do czynienia z ruchami skorupy ziemskiej, powoli nasilającymi się aż do niezwykle gwałtownych wstrząsów. Będą one przybierały na sile, aż wulkany zaczną wybuchać - brzmi przepowiednia siostry Łucji. 

Co ciekawe, siostra Łucja w swoich wizjach oszczędziła Polskę. Według niej nasz kraj ma odegrać znacząca rolę podczas wojny. - Polska tym razem zostanie oszczędzona i będzie jedynym państwem, które ze światowego kataklizmu wyjdzie jako państwo potężniejsze, silniejsze i wspanialsze. Od niej zależeć będzie przyszłość Europy. W niej rozpocznie się odrodzenie świata przez ustrój, który stworzy, przez nowe prawa, zgodne z prawem Bożym. Polska w swoich granicach będzie realizo­wać prawo Boże, gdyż dość zaznała krzywd, niesprawiedli­wości, zbrodni i bezprawia - przepowiedziała siostra Łucja. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Jesień w Bieszczadach
Nasi Partnerzy polecają