Asteroida leci w stronę Ziemi! Apokalipsa 21 grudnia 2020?

i

Autor: Shutterstock

Złowroga przepowiednia wielkiego jasnowidza

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Już zaczęła się spełniać? Europa zostanie zniszczona?

2022-08-13 5:47

Przepowiednia Nostradamusa na rok 2023. Wszelkiego rodzaju przepowiednie od setek lat budzą wielkie emocje. W dzisiejszych czasach jedni w nie wierzą, inna zaś uważają, że to bajdurzenie oszustów. Bywa jednak, że kiedy sytuacja na świecie staje się trudna to chętniej szukamy odpowiedzi, co przyniesie nam przyszłość w przepowiedniach. Nostadamus to jeden z największych jasnowidzów w historii, niektórzy uważają, że jego proroctwa się spełniają. Zobacz, co przewidział Nostadamus na 2023 rok. Te słowa przerażają.

Przepowiednia Nostradamusa na 2023 rok. Niektórzy wierzą, że to się właśnie dzieje

Nostradamus to jeden z najpopularniejszych jasnowidzów w całej historii. Jego przepowiednie budzą wiele emocji. Niektórzy wierzą, że wiele z nich się spełniło, a inni podkreślają, że słowa Nostradamusa są tak zawiłe i napisane w sposób tak, by można było interpretować je według własnego uznania. Nostradamus swoje proroctwa spisał w formie rymowanych czterowierszy, które dzisiaj odczytywane są przez jego miłośników z całego świata. Wierzą oni, że żyjący w XVI wieku Nostradamus przewidział między innymi dojście Hitlera do władzy, zamach na World Trade Center czy wielką wojnę. Wiele z przepowiedni Nostradamusa dotyczy wydarzeń katastroficznych i zbliża nas do końca świata. Co zatem jasnowidz przewidział na 2023 rok? 

Zobacz także: To najbardziej zrzędliwe znaki zodiaku. Narzekają na wszystko aż trudno z nimi wytrzymać

Przerażająca przepowiednia Nostradamusa na rok 2023. To brzmi strasznie

Według niektórych interpretacji przepowiedni Nostradamusa świat od 1995 roku pogrążony jest w wojnie, a na przełomie lat 2022/2023 ma nastąpić jej wielki przewrót. Zgodnie z tym co przekazał jasnowidz to właśnie wtedy pojawi się osoba, która położy kres cierpieniom i rozpocznie nowy etap w historii ludzkości. Zanim to jednak nastąpi czeka nas ogromna wojna, która skończy się upadkiem Rosji lub Chin, a Europa może zostać zniszczona przy pomocy broni biologicznej. Nostradamus nie oszczędza także Stanów Zjednoczonych, które mają pogrążyć się w wielkiej wojnie domowej. Pamiętajmy, że Nostradamus w swych przepowiedniach nie używał dat, a wszelkiego rodzaju dopasowania to jedynie interpretacja ludzi współczesnych. 

Sonda
Wierzysz w przepowiednie?
Najlepsze komedie PRL. Historyk recenzuje. Historia z Koprem