Quiz, jak dobrze znasz kobiece rzeczy?

i

Autor: Shutterstock Quiz, jak dobrze znasz "kobiece" rzeczy?

Quiz online

QUIZ. Jak dobrze znasz "kobiece" przedmioty i czynności? Mężczyźni polegną z kretesem na 5 pytaniu. Do czego to służy? Babski świat staje otworem

2023-01-25 7:35

Quiz online, jak dobrze znasz kobiece przedmioty i czynności. Dla wielu mężczyzn świat kobiet bywa tajemniczy i niedostępny, a przedmioty, których używa ich partnerka wyglądają jak małe narzędzia tortur. Wbrew pozorom, wiele tych dziwnych nazw ma praktyczne zastosowanie i może sprawdzić się także u panów. Weź udział w naszym quizie i sprawdź, jak dobrze znasz typowo babskie przedmioty i czynności. Zdobycie kompletu punktów będzie bardzo trudne.

QUIZ. Jak dobrze znasz się na kobiecych sprawach. Czym są te przedmioty i dziwnie brzmiące nazwy? 

Zalotka, zabiegi kawitacyjne lub szczotkowanie na sucho - dla wielu mężczyzn te nazwy brzmią jak narzędzia tortur i nie mają oni pojęcia do czego mogą służyć. Świat beauty coraz bardziej się zaciera, a panowie chętnej korzystają ze wszelkiego rodzaju zabiegów pielęgnacyjnych. Nadal jednak wielu panów gubi się w świecie kobiecych przedmiotów i czynności, o których nie mają pojęcia. Przygotowaliśmy dla Ciebie quiz, który sprawdzi Twoją widzę z tym zakresie. Dla znawców tematy to proste pytania, jednak niektórym mogą one sprawić wiele trudności. Weź udział w naszej zabawie i przekonaj się, jak dobrze znasz świat kobiet i "babskich" czynności. 

Pamiętaj, że wszelkiego rodzaju quizy to forma rozrywki i zabawy. Nie tratuj zatem ich wyników zbyt serio i baw się razem z nami. 

Zobacz także nasze inne quizy: 

QUIZ na dobre maniery? Czy potrafisz się odpowiednio zachować? Elegancki dżentelmen lub dama, a może słoma z butów wystaje od rana?

QUIZ. Czy potrafisz się stylowo ubierać. Rozwiąż ten quiz i przekonaj się, czy masz wyczucie stylu i potrafisz się ubierać

Ten QUIZ zdradzi prawdę o Tobie! Wiele osób będzie w szoku! Lepiej nie mieć mniej niż 13 pkt.

QUIZ o kobiecych przedmiotach. Czy wiesz, co to jest?

Pytanie 1 z 8
Czym jest "baking"?
Lisy syberyjskie Rysia i Krysia miały być drogim kołnierzem, zamieszkały w przemyskiej Fundacji
Nasi Partnerzy polecają