Jak nie ubierać się na wesele? Faux pas gwarantowane!

i

Autor: nihan güzel daştan

Wielki quiz o stylu

QUIZ. Czy potrafisz się stylowo ubierać. Rozwiąż ten quiz i przekonaj się, czy masz wyczucie stylu i potrafisz się ubierać

2022-10-12 9:16

Wielki quiz, czy potrafisz się ubierać. Mówi się, że o gustach się nie dyskutuje, a ślepe podążanie za modą bywa zgubne, jednak trzeba przyznać, że są osoby, którym z powodzeniem na drugie imię można dać "wyczucie stylu". Potrafią one nawet w dresie i podczas choroby wyglądać rewelacyjnie, z łatwością przychodzi im wybieranie dodatków, a w sklepach zawsze upolują najlepszą okazję. Weź udział w naszej zabawie i sprawdź, czy masz wyczucie stylu i potrafisz ubrać się odpowiednio do okazji. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się, czy jesteś modowym ekspertem.

QUIZ czy potrafisz się ubierać. Sprawdź, czy masz wyczucie stylu

Dobry gust i poczucie stylu albo się ma, albo nie. Są osoby, które z łatwością potrafią dobierać dodatki i ubrania idealnie pasujące do ich urody i sylwetki, nawet w przysłowiowym worku na ziemniaki wyglądają jakby dopiero co zeszły z wybiegu. Niestety, nawet jeżeli spędzisz godziny na śledzeniu najnowszych trendów i oglądaniu pokazów mody największych projektantów nie znaczy to, że zyskasz poczucie stylu, a koleżanki będą radzić się ciebie w kwestiach modowych i urodowych. Rozwiąż nasz quiz i przekonaj się czy posiadasz dobry gust i można o tobie mówić "ikona stylu". Pamiętaj jednak, że to jedynie zabawa i każdy ma prawo do własne opinii i może ubierać się i wyglądać jak tylko chce.

Zobacz także nasze inne quizy:

Ten QUIZ zdradzi prawdę o Tobie! Wiele osób będzie w szoku! Lepiej nie mieć mniej niż 13 pkt.

Porażający QUIZ o życiu! Odpowiedzi na te pytania zna nawet dziecko. Poradzisz sobie z nimi?

QUIZ czy jesteś prawdziwą damą? Te zachowania zdradzą, czy drzemie w Tobie rasowa dama, czy nie ma jej ani grama

QUIZ. Czy umiesz się ubierać?

Pytanie 1 z 10
Która z tych rzeczy uchodzi dzisiaj za symbol kiczu?
Ostatnie prace przy nabrzeżu w Starym Fordonie
Nasi Partnerzy polecają