Seksowne życzenia na Dzień Chłopaka. Erotyczne wierszyki

i

Autor: Shutterstock Seksowne życzenia na Dzień Chłopaka. Erotyczne wierszyki

Życzenia dla dorosłego chłopaka

Seksowne życzenia na Dzień Chłopaka 2022. Erotyczne wierszyki, które go rozpalą do czerwoności. Te życzenia zapamięta na długo!

2022-09-29 13:39

Życzenia na Dzień Chłopaka nie powinny być nudne. Zwłaszcza, jeśli chcesz je złożyć swojemu partnerowi lub mężowi powinny być wyjątkowe i rozpalające jego wyobraźnię. Seksowne życzenia na Dzień Chłopaka 2022 na pewno ucieszą każdego mężczyznę w dniu jego święta i rozpalą jego wyobraźnię. Wyślij ukochanemu erotyczny wierszyk na 30 września, a będzie to dal niego najlepszy prezent.

Życzenia na Dzień Chłopaka

Życzenia na Dzień Chłopaka składamy wszystkim panom 30 września. To tego dnia w Polsce obchodzony jest Dzień Chłopaka. Święto wszystkich mężczyzn - tych dorosłych, jak i tych najmłodszych, to dokonała okazja, aby obdarować ich prezentami i złożyć szczere życzenia na Dzień Chłopaka 2022. Można zrobić to osobiście lub poprzez wiadomość wysłaną SMS lub na Messengerze. W końcu liczy się fakt, że o nich pamiętamy. Jedno natomiast jest pewne - swojemu mężczyźnie trzeba koniecznie złożyć życzenia na Dzień Chłopaka, które będą wyjątkowe. Jeśli nie masz pomysłu, jak go zaskoczyć i wywołać uśmiech na jego twarzy, to wyślij mu erotyczny wierszyk. Seksowne życzenia na Dzień Chłopaka 2022 z pewnością zaskoczą każdego pana i rozpalą jego wyobraźnię do czerwoności. Uwierz - to będzie dla niego najlepszy prezent z okazji jego święta, który zapamięta na długo. Poniżej znajdziesz kilka wierszyków erotycznych na Dzień Chłopaka, które możesz skopiować i wysłać w wiadomości.

Seksowne życzenia na Dzień Chłopaka. Erotyczne wierszyki na SMS

  • Kotku i jak tu Cię nie kochać, gdyś taki piękny, jak tu Cię nie całować, gdyś taki słodki, jak tu Cię nie obejmować, gdyś taki ciepły...lecz nie teraz czas na takie czułości, bo dzisiaj Twój dzień, w którym życzę Ci miłości i z życia dużo radości! Kocham Cię!
  • Wkładaj jeansy przydeptane, wkładaj trampki rozwiązane, biegnij do mnie mój chłopczyku, po chodniku po trawniku. W zabłoconych swych trampeczkach, do mojego wskocz łóżeczka
  • Zacznie się cichutko, serca będą bić wolniutko...Będę jak kotek, co pragnie Twych pieszczotek...Wkradnę się w Twe ramiona i będę bardzo rozpalona.
  • Dzisiaj jest Dzień Chłopaka i choć jesteś już mężczyzną, To nie wykażę się totalną olewką, amatorszczyzną. Wykorzystam ten dzień jako kolejną okazję, by powiedzieć Ci o tym, że jesteś dla mnie ważny.
  • W Dniu Chłopaka życzę Ci, abyś zawsze służył mi: siłą, gdy popsuje mi się odkurzacz, śmiechem, gdy mnie życie zacznie wkurzać, radą, gdy popadnę w wątpliwości, ciałem, gdy zapragnę też miłości!
Sonda
Składasz życzenia swojemu partnerowi z okazji Dnia Chłopaka?
Jaki prezent wybrać dla chłopaka? M jak Mama
Nasi Partnerzy polecają