Symbole i talizmany na szczęście dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock

Horoskop i astrologia

Symbole szczęścia dla znaków zodiaku. Horoskop zdradza, co przyniesie Ci dostatek. Sprawdź koniecznie i zawsze miej przy sobie

2022-09-10 4:27

Każdy w dwunastu znaków zodiaku w horoskopie ma swoje szczęśliwe amulety i symbole. To rzeczy, które zapewnią im dostatek i przychylność gwiazd. Warto wiedzieć, jaki symbol przypisany jest do Twojego znaku zodiaku. Kto wie, a może już w niedalekiej przyszłości przyniesie Ci ona szczęście. Zobacz, co mówi na ten temat astrologia i horoskop. Symbole szczęście przypisane znakom zodiaku. Zobacz, jakie amulet przyniesie Ci szczęście.

Symbole szczęścia i dostatku dla znaków zodiaku. W nich jest ukryta moc

Co jest Twoim amuletem przynoszącym szczęście? Sprawdź, w jakim przedmiocie ukryta jest moc Twojego znaku zodiaku. Wiele osób wierzy w magiczną moc wszelkiego rodzaju talizmanów. Są oni zdania, że warto mieć je zawsze przy sobie ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy los się do nas uśmiechnie. Może spotkasz miłość swojego życia, a może rzeczywistość zainspiruje Cię do zmiany planów. Zobacz, jaki amulet przypisany jest do Twojego znaku zodiaku i dlaczego właśnie on przynosi Ci szczęście. Horoskop w ten kwestii jasno wskazuje, oto symbole szczęścia znaków zodiaku. 

Zobacz także: Ten znak zodiaku ma więcej wrogów niż przyjaciół. Jest tak konfliktowy, że niemal na każdym kroku zraża do siebie ludzi

Talizmany i amulety dla znaków zodiaku! Sprawdź, co mówi o Tobie horoskop 

Amulet szczęścia: KOZIOROŻEC

Nie zapominaj o noszeniu przy sobie drobnych. Twoim talizmanem jest bowiem grosik. Miej przynajmniej jeden w swoim portfelu. Przyciągnie on do Ciebie szczęście i pomyślność.

Amulet szczęścia: WODNIK

Zodiakalne Wodniki powinny postawić na minerały, a dokładnie na ametyst. Jest on często wykorzystywany w biżuterii. Zainwestuj w sygnet lub kolczyki z ametystem, a gwiazdy będą Ci przechylne. 

Amulet szczęścia: RYBY

Dla zodiakalnym Ryb amulet może być tylko jeden. Przez cały rok nos przy sobie łuskę karpia. Zapewni Ci ona dostatek i pomyślność na wielu frontach. 

Amulet szczęścia: BARAN

Dla Barana mamy coś klasycznego. Schowaj do torebki lub plecaka małą figurkę słonia. Zobaczysz, nagle Twoje marzenia się spełnią i poczujesz przypływ świeżej energii. Tylko pamiętaj, by nie zbić słonika, wtedy może zacząć Cię prześladować pech. 

Amulet szczęścia: BYK

Ubieraj się i leć do parku. Twoim szczęśliwym talizmanem jest czterolistna koniczynka. Możesz także nosić przy sobie tego rodzaju zawieszkę lub ja sobie wytatuować. 

Amulet szczęścia: BLIŹNIĘTA

Dla niezdecydowanych Bliźniąt przypisany jest kolor czerwony. To ich największy amulet, jest pełen mocy i podkreśla przewrotną naturę Bliźniąt. Mieć zawsze coś na sobie w tym kolorze, a fortuna będzie Ci sprzyjać. 

Amulet szczęścia: RAK

Zodiakalne Raki powinny postawić na Oko Horusa. To starożytny symbol egipski. Jest on symbolem odrodzenia i powrotu do zdrowia. Miej go zawsze przy sobie, a z każdych problemów odrodzisz się jak feniks z popiołów. 

Amulet szczęścia: LEW

Twoim talizmanem jest żołądź. Jeżeli znajdziesz go podczas spaceru to koniecznie schowaj do kieszeni. Zapewni Ci on spełnienie i radość z życia. 

Amulet szczęścia: PANNA

Kiedy tylko zobaczysz motyla uśmiechaj się, jest to bowiem Twój amulet szczęścia. Miej przy sobie również jego figurkę lub jako akcent w biżuterii. Zapewnia on szczęście w miłości i radość z codziennych chwil.

Amulet szczęścia: WAGA

Zodiakalna Waga powinna postawić na kryształ górki. Daje on dobrą energię i pomaga w podejmowaniu trudnych decyzji. 

Amulet szczęście: SKORPION

Dla Strzelca przewidziane jest drzewko szczęścia. Dbaj o nie, a zrewanżuje się dobrą atmosferę i pomoże w trudnych chwilach. 

Amulet szczęścia: STRZELEC

Twoim talizmanem szczęścia jest podkowa. Nie zapominaj o niej, a przyniesie Ci spokój i sprawi, że codziennie problemy staną się mniejsze i stawisz im czoło. 

Sonda
Zwracasz uwagę na horoskop i fazy Księżyca?
TAŃCZĄCE Z PROMOCJAMI 08.09.22