Te znaki zodiaku czeka w 2022 roku choroba. Podupadną na zdrowiu i konieczna będzie wizyta w szpitalu

2022-01-04 10:38
Horoskop. Sprawdź swój znak zodiaku
Autor: Pixabay.com

Które znaki zodiaku będą w 2022 roku cieszyły się dobrym zdrowiem, a które czeka choroba i prawdopodobny jest dłuższy pobyt w szpitalu? Nowy rok to przede wszystkim postanowienia i kolejne wyzwania. To również czas, w którym wiele osób sięga po horoskopy i sprawdza, co zaplanował los dla ich znaku zodiaku. Ten niestety, nie zawsze jest łaskawy i czasem wystawia nas na próbę. Astrolodzy przewidują, że pewne znaki zodiaku w 2022 roku będą musiały skupić się na swoim zdrowiu, może spotkać jest choroba i dłuższe leczenie. Zobacz, co na ten temat mówi astrologia, które ze znaków zodiaku w 2022 roku czeka niespodziewana choroba.

Te znaki zodiaku czeka w 2022 roku choroba i problemy ze zdrowiem

Zdrowie to be wątpienia jedna z najważniejszych rzeczy, bez niego nie ma nic innego. Jak mówi polskie przysłowie "tylko w chorobie ceni się zdrowie" i zdecydowanie coś w tym jest. Astrologia przewiduje, że 2022 rok może być dla wybranych znaków zodiaku prawdziwym wyzwaniem właśnie pod względem zdrowia. Niektóre osoby będą musiała szczególnie o nie zadbać i może je spotkać nieoczekiwania choroba i dłuższe leczenie. Zobacz, które znaki zodiaku mogą mieć w tym roku problemy zdrowotne. Sprawdź, czy jesteś na tej liście. 

Zobacz również: Horoskop numerologiczny na styczeń 2022. Kiedy jest najszczęśliwszy dzień w styczniu?

Byk 21.04-21.05

Osoby urodzone w tym znaki powinny zwrócić szczególna uwagę na serce i ciśnienie. Bez odpowiednie profilaktyki mogą mieć problemy. Możliwe są skoki ciśnienia i nawracające kłopoty kardiologiczne.

Lew 23.07-22.08

Dla osób urodzonych w znaku Lwa 2022 rok może być wyjątkowo trudny pod względem psychicznym.  Powinny one zadbać o zdrowie psychiczne i ograniczyć stres, bez tego może je czekać załamanie, a nawet nerwica. 

Wodnik 21.01-20.02

Osoby spod znaku Wodnika przede wszystkim powinny zadbać o gardło, krtań i przełyk. W innym przypadku czekają je nawracające infekcje i problemy górnych dróg oddechowych.