Horoskop numerologiczny na styczeń 2022. Kiedy jest najszczęśliwszy dzień w styczniu?

2022-01-03 18:19
Horoskop numerologiczny na styczeń 2022. Kiedy jest najszczęśliwszy dzień w styczniu?
Autor: Pixabay Horoskop numerologiczny na styczeń 2022. Kiedy jest najszczęśliwszy dzień w styczniu?

Styczeń 2022 roku emanuje wibracją Siódemki, to znakomity miesiąc na wszelkie manifestacje, rytuały i realizacje pasji. Siódemka to uzdrowiciel, który pomoże zadbać o relację ze samą sobą ale także o dom i rodzinę. Jak współpracować z energią Siódemki i kiedy jest najszczęśliwszy dzień w styczniu?

Cały 2022 rok upłynie nam pod znakiem numerologicznej Szóstki, która krąży wokół rodziny, zdrowia i domu. Połączenie Szóstki i Jedynki, która włada styczniem daje nam wibrację Siódemki. Ta symbolizuje naukę, doświadczenie oraz doskonalenie się i właśnie to powinno być dla nas najważniejsze w styczniu. Współpracując z tą energią wkrótce osiągniemy upragnione rezultaty. Odnajdziemy w sobie pokłady cierpliwości, przestaniemy zaprzątać sobie głowę rzeczami, na które nie mamy wpływu. Siódemka zachęci nas do refleksji ale i dystansu do otoczenia. To dobry czas na duchowy rozwój, rozstrzyganie konfliktów i szukanie tego, co w życiu najważniejsze. Jak współpracować z Siódemką?

ZOBACZ TEŻ: Zaplanuj wakacje w Polsce. Blogerzy opisują niesamowite trasy

Wibracja stycznia. Siódemka wyostrza intuicję i zachęca do uzdrawiania

Siódemka zachęca nas do kontaktu ze sobą. Dotarcia do tego co jest w nas i uzdrawiania wewnętrznych relacji. Tylko wtedy, gdy żyjemy w zgodzie ze sobą i realizujemy własne pragnienia możemy być szczęśliwi i dać szczęście innym. Siódemka wzmacnia naszą intuicję, a my w końcu powinniśmy jej zaufać. Dlatego styczeń będzie dobrym miesiącem, by zwolnić i zastanowić się czego potrzebujemy, co jest dla nas ważne. W pierwszym miesiącu 2022 roku warto znaleźć czas na rozmowy se sobą. Jak to zrobić? Zostaw telefon w domu i pójdź na spacer. Medytuj w ciszy. Połóż się wcześniej i wcześniej wstań. Zacznij dzień od Powitania Słońca. Zatrać się w swoim hobby lub znajdź nowe, które rozbudza kreatywność. Spotykaj się tylko z tymi ludźmi, których obecność sprawia, że dobrze się czujesz. Nie trać czasu na mało inspirujące osoby. To samo dotyczy rzeczy – zamiast godzinami przeglądać social media w telefonie – przeczytaj książkę lub artykuł, który będzie natchnieniem. Który dzień stycznia będzie najpotężniejszy numerologicznie?

NIE PRZEGAP: To sezon Koziorożca. Pomoże okiełznać chaos końca roku. Jak wykorzystać jego energię?

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD QUIZEM

Jaki będzie rok 2022?

Pytanie 1 z 8
Czy planujesz już wakacje?

Najszczęśliwszy dzień stycznia 2022

Jednym z najszczęśliwszych dni pierwszego miesiąca 2022 roku będzie wtorek, 11 stycznia. W numerologii to potężny dzień, którego symbolem jest anielska liczba 1113. Dzień bardzo wysokiej wibracji, który możemy wykorzystać na naszą korzyść. Liczba 1 w dacie 11.01 powtarza się aż trzy razy. Potężny anielski kod 111 łączy się więc z energią Trójki i współgra z naszym ciałem, umysłem i duszą. Anioły są pośrednikiem pomiędzy Ziemią a Niebem. Ten kod symbolizuje boskie cuda i wspiera nasze intencje. To dzień, który może przynieść zaskakujące zmiany w życiu. Słuchajmy swojej intuicji i powtórzmy wszystkie manifestacje z nowiu w Koziorożcu. Anioły będą nas wspierać w realizację planów.

ZOBACZ TEŻ: Nie uwierzysz, że to w Polsce. Odwiedź te miejsca w 2022 roku

Poradnik Zdrowie: zaburzenia snu
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE