Te znaki zodiaku w 2022 roku czeka rozstanie. Utrata bliskiego będzie bolesna

2022-01-02 7:46
Zbliża się Zimny Księżyc. Które znaki zodiaku mocno odczują wpływ ostatniej pełni Księżyca 2021?
Autor: Pixabay Zbliża się Zimny Księżyc. Które znaki zodiaku mocno odczują wpływ ostatniej pełni Księżyca 2021?

Astrologia dla znaków zodiaku na 2022 rok. Nowy Rok to czas nowych postanowień i wyzwań. Dla niektórych osób będzie to czas rozpoczynania nowych relacji i związków, a dla innych wręcz przeciwnie. Najbliższe dwanaście miesięcy może być dla nich bolesne i skończy się rozpadem związku. Niestety, astrolodzy przewidują, że dla kilku znaków zodiak rozstania będą pełne łez, cierpienia i mogą być spowodowane zdradą partnera. Zobacz, które znaki zodiaku może czekać nieprzyjemne rozstanie w 2022 roku. Sprawdź, czy jesteś na tej liście.

Te znaki zodiaku czeka w 2022 roku nieprzyjemne rozstanie

Nowy Rok kojarzy się przede wszystkich z nowymi oczekiwaniami i postanowieniami. Niestety, astrolodzy nie mają dobrych wiadomości, niektóre znaki zodiaku czeka w 2022 roku nieprzyjemne rozstanie. Może być one spowodowane zdradą lub kłamstwem partnera. Nie ma jednak tego złego, co by na dobre nie wyszło i nawet najgorszy rozpad związku może być początkiem czegoś nowego, kto wie, może na horyzoncie pojawi się inny partner, który okaże się tym jedynym. Zobacz, które znaki zodiaku czeka rozstanie w 2022 roku. 

Baran 21.03-20.04 -  W połowie roku niespodziewanie może psuć się twój związek. Życie obok siebie będzie miało negatywne skutki dla waszej relacji, na koniec może się okazać, że partner nie był wobec Ciebie szczery i wiele ukrywał. 

Rak 22.06-22.07 - W twoim partnerstwie może już w pierwszym kwartale roku dziać się źle. Zaczniecie ze sobą walczyć i rywalizować, a Twój partner będzie próbował umniejszać Twoje zasługi i poniżać wśród znajomych. 

Strzelec 23.11-21.12 - Obserwuj, czy wokół twojego partnera nie kręci się rywalka. Może się okazać, że twój związek zostanie wystawiony na poważną próbę, a Twój parter już zaliczył już skok w bok. 

Tańczące z promocjami 03.01.2022