Toksyczny związek

i

Autor: Shutterstock

Psychologia związków

To 3 niepokojące znaki, że Twój parter już Cię nie kocha. Psycholog wskazuje zachowania świadczące o wygaśnięciu uczucia

2022-12-14 9:18

Miłość to najpiękniejsze uczucie, wymaga jednak pracy i stałego zaangażowanie z obu stron. Niestety, czasem bywa tak, że jedna strona traci zainteresowanie, a jej uczucia powoli wygasają. Jak zachowuje się mężczyzna, który przestał kochać swoją partnerkę? Jest kilka sygnałów świadczących o tym, że męskie uczucia wygasły. Te znaki wyraźnie oznaczają, że facet przestał kochać i lepiej się rozstać. Psycholog zdradził zachowania, które sugerują, że Twój facet już Cię nie kocha.

Twój mężczyzna już Cię nie kocha? Te sygnały świadczą, że uczucie partnera wygasło 

Uczucie pomiędzy dwojgiem osób to piękna rzecz. Miłość potrafi przenosić i góry i stawiać czoła wielu wyzwaniom. Nie zawsze jednak każe uczucie przetrwa, bywa, że z czasem druga strona trafi zainteresowanie i przestaje jej na nas zależeć. Jak zdradzają psycholodzy jest kilka sygnałów, które mogą świadczyć o tym, że uczucie naszego partnera odeszło do przeszłości. To zachowania sugerujące, że mężczyzna przestał darzyć swoją partnerkę uczuciem i zaczynają oddalać się od siebie. Zobacz, jakie to znaki.

Zobacz także: Psycholog zdradził: czas kiedy ubierasz choinkę wiele mówi o Twojej osobowości. Kiedy najlepiej ubierać choinkę?

Niepokojące znaki, że parter już Cię nie kocha. Zakochany mężczyzna tak nie postępuje

Brak troski i opieki

Wzajemna opieka i troska to podstawa każdego związku. Jeżeli jedna ze stron wymaga szczególnie opieki to zakochana druga połówka stanie na przysłowiowych rzęsach żeby tylko pomóc. Zachorowałaś na grypę, a Twój facet zamiast zrobić herbatkę i przynieść kocyk tylko narzeka, byś przestała kichać? Takie zachowanie może świadczyć o tym, że już mu nie zależy na Tobie.

Notoryczne niedotrzymywanie słowa i ignorowanie wspólnych planów

Bądźmy szczerzy, każdemu zdarzyło się nie dotrzymać danego słowa, jeśli jednak Twojemu facetowi zdarza się to nagminne to znać, że przestał Cię szanować i nie uwzględnia Cię w swoich planach. 

Wieczna krytyka i wypominanie

Ciągłe krytykowanie i umniejszanie wartości parterki uchodzi za element przemocy psychicznej. Jeżeli Twój parter sprawia, że czujesz się od niego gorsza i masz wrażenie, że wszystko robisz źle to uciekaj gdzie pieprz rośnie. Zakochany i szanujący mężczyzna tak nie postępuje. 

Sonda
Jaką cechę mężczyzny uważasz za najbardziej atrakcyjną?
Zaraża miłością do rękodzieła dzieci i osoby starsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany