Idealnie prezenty dla znaków zodiaku

i

Autor: Shutterstock Idealnie prezenty dla znaków zodiaku

Psycholog zdradził: czas kiedy ubierasz choinkę wiele mówi o Twojej osobowości. Kiedy najlepiej ubierać choinkę?

2022-12-12 11:02

W okresie przedświątecznym ludzi możemy podzielić na dwie grupy. Tych, którzy już w listopadzie mają ubrane choinki i ozdobione domu i tych, którzy pukają się wtedy w czoło i z dekoracjami czekają do 23 grudnia. Okazuje się, że termin kiedy ubieramy choinkę może wiele zdradzać o naszej osobowości. Zdaniem Dr Carmen Harra czas ubierania choinki mówi dużo o nas samych i naszym zachowaniu, nie tylko podczas Bożego Narodzenia. Zobacz, co mówi o Tobie termin kiedy ubierasz choinkę.

Psycholog zdradza, co mówi o Tobie termin ubierania choinki. Przystrajasz dom już w listopadzie?

Dla niektórych osób atmosfera Bożego Narodzenia powinna trwać jak najdłużej, dlatego też już październiku lub listopadzie takie osoby ubierają choinkę i przystrajają dom na święta. Inni mają odwrotne podejście, uważają że zbyt wczesne ozdobienie domu sprawi, że magia świąt nam się znudzi i spowszednieje. W której grupie jesteś? Okazuje się, że może to wiele zdradzić o Twojej osobowości. Dr Carmen Harra to światowej sławy psycholog i ekspert od relacji międzyludzkich. Jest także autorką książki "Committed: Finding Love and Loyalty Through the Seven Archetypes". Jak podaje gazeta.pl kobieta w wywiadzie dla serwisu Femail przyznała, że jej zdaniem czas kiedy ubieramy choinkę może zdradzić wiele o naszej osobowości. Pewne typy osobowości zachowują się inaczej podczas świąt Bożego Narodzenia i jest to możliwe to opisania. Zobacz naszą galerię i przekonaj, się co mówi o Tobie termin ubierania choinki? Masz już ozdobiony dom na święta, czy jeszcze z tym czekasz? 

Zobacz także: Który Anioł Stróż opiekuje się Twoim znakiem zodiaku? Sprawdź, kto jest Twoim magicznym opiekunem. Zadba o Twoje szczęście i wewnętrzny spokój

Świąteczny Jarmark Rękodzieła na szczecińskim Pogodnie
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany