To ostatni magiczny dzień roku. Otwiera się portal 12:12 nie zmarnuj go. Przyciągnij szczęście i bogactwo na 2023 rok

i

Autor: Pete Linforth/Pixabay To ostatni magiczny dzień roku. Otwiera się portal 12:12 nie zmarnuj go. Przyciągnij szczęście i bogactwo na 2023 rok

Numerologia i astrologia

To ostatni magiczny dzień roku. Otwiera się portal 12:12, nie zmarnuj go. Przyciągnij szczęście i bogactwo na 2023 rok

2022-12-09 14:38

Grudzień jest pełen magicznych dat, głównie związanych ze świętami, jednak pomiędzy mikołajkami a Wigilią wypada najszczęśliwszy dzień miesiąca. 12 grudnia otwiera się portal 12:12. Tego dnia mistrzowska liczba wzmocni każdy rytuał. To doskonały czas, by wykorzystać wsparcie aniołów i przyciągnąć do siebie szczęście i bogactwo na 2023 rok.

12 grudnia 2022 jest ostatnim dniem w roku, którego wibracja jest niezwykle silna. Jeśli chcesz, by twoje marzenia spełniły się w 2023 roku, to właśnie teraz wypowiedz je głośno. Anioły będą cię wspierać. Otwarcie portalu 12:12 to czas rysowania mapy marzeń. W dniu mistrzowskiej wibracji poproś Anioły o to, czego potrzebujesz w swoim życiu. Według numerologów i astrologów 12 grudnia otwiera się portal, który ułatwia komunikację pomiędzy światami. Dlatego podczas medytacji lub rytuałów przeprowadzonych właśnie tego tego dnia możemy połączyć się ze swoim Duchowym Aniołem Stróżem. Jak to zrobić?

12:12 co oznacza? Anielskie liczby

12:12 to mistrzowska liczba, która niesie ze sobą wiele znaczeń. Kiedy widzisz np. godzinę 12:12 to znak od aniołów, żeby się nie bać, ponieważ wszystko jest w porządku. Anioły są z tobą i zachęcają do pozytywnych myśli i manifestowania dobrych rzeczy. To znak, że czas pracować ze swoimi marzeniami. To co kiedyś wydawało się trudne, teraz będzie łatwiejsze do osiągnięcia. Numer 12 to zjednoczenie światów, pomost pomiędzy nami a Wszechświatem. 1212 przypomina, że pochodzisz z boskiego źródła. Liczba 1 oznacza realizację lub manifestację naszych celów i marzeń, podczas gdy liczba 2 sygnalizuje intuicję i harmonię. Kiedy więc widzisz wielokrotność 12 to znaczy, że masz moc kreowania swojej rzeczywistości.

ZOBACZ TEŻ: Ten znak zodiaku jest najstarszy w całym horoskopie. Sprawdź, czy twój wiek mentalny jest zgodny z datą urodzenia

Otwiera się magiczny portal 12:12 Zrób to 12 grudnia 2022 a przyciągniesz szczęście i bogactwo na 2023 rok

12 grudnia 2022 to doskonały dzień na proszenie Wszechświata i Aniołów o szczęście i bogactwo. Tego dnia otwiera się magiczny portal, a mistrzowska wibracja będzie najsilniejsza o godzinie 12:12. Właśnie wtedy najlepiej przeprowadzić medytacje i rytuały przyciągające obfitość. Jednak jeśli nie możesz tego zrobić w tej konkretnej godzinie, inne też będą dobre. Jednak zanim przystąpisz do jakichkolwiek rytuałów przyciągania szczęścia i bogactwa zrób miejsce na nowe. Zaraz po przebudzeniu weź oczyszczającą kąpiel. Jeśli masz wannę wrzuć do wody garść soli niejodowanej. Pod prysznicem lub w wannie wyobraź sobie, jak woda oczyszcza cię ze wszystkiego co złe. Zastanów się co Ci nie służy i pozbądź się tego. Odpuść urazy i zaszłości, które cię blokują zrób miejsca na nowe. To czas aby podsumować 2022 rok i odpuścić to, co było złe. Czas oczyścić miejsca w duszy, w których nazbierała się złość, wątpliwość i lęki. Dopiero później można planować 2023. 12:12 to dokonały czas na stworzenie mapy marzeń. Przez cały dzień możesz nawiązać kontakt ze swoim Duchowym Stróżem i prosić o wsparcie. Zacznij od zapalenia białej świecy w intencji spełnienia marzeń (nie gaś jej po spełnionym rytuale, musi wypalić się do końca – dlatego dla bezpieczeństwa możesz wykorzystać małe świece do rytuałów, lub zwyczajny biały podgrzewacz kominkowy). Spisz na kartce swoje marzenia i ustaw obok świecy. Patrz na płomień kilka minut wizualizując sobie, że to o co prosisz już masz. Możesz także napisać list do Wszechświata, w którym opiszesz o czym marzysz ale w taki sposób, jakby już się spełniło.

Sonda
Wierzysz w numerologię?
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o tym ile jeszcze będzie rządził Putin
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany