biust

i

Autor: Shutterstock biust

Takiej wiedzy się nie spodziewałaś

Wielkość biustu ma wpływ na Twoją osobowość. Co mówi o Tobie rozmiar stanika? Kobiety z takimi piersiami mają wyższe IQ!

2023-02-04 4:08

O kobiecych piersiach powiedziano już praktycznie wszystko. Niektórzy złośliwie mówią, że wokół damskiego biustu kręci się cały świat, a kobiece wdzięki odpowiadają za upadek wielu imperiów. Jednak, jak się okazuje rozmiar piersi może mieć wpływ na nasz charakter. Zgodnie z przeprowadzonymi badaniami wielkość biustu i rozmiar stanika może zdradzić wiele na temat osobowości jego posiadaczki. Sprawdź, co mówi o Tobie rozmiar biustu.

Rozmiar stanika a osobowość. Zobacz, co mówi o Tobie wielkość biustu

Okazuje się, że kobiecy biust rozpala wyobraźnię nie tylko mężczyzn i nie kojarzy się jedynie ze sferą erotyczną, ale jest również przedmiotem wielu naukowych badań. Jak podaje serwis natemat.pl przeprowadzono wiele analiz dotyczących wielkości biustu a charakteru jego posiadaczki. Okazuje się, że rozmiar stanika może mieć realny wpływ na naszą osobowość i zachowanie. Zobacz, co mówi o Tobie rozmiar biustu.

Zobacz także: Numer mieszkania ma gigantyczne znaczenie w numerologii. Może przynieść Ci pecha lub przewidzieć szczęście. Sprawdź, co oznacza dla Ciebie

Większy biust - większe wydatki

Według badań przeprowadzonych przez Alibabę kobiety z miseczką większą niż B wydają więcej pieniędzy na biustonosze, Wynika to przede wszystkim z faktu, że dobrze dobrany stanik kosztuje więcej, a większe miseczki są mniej dostępne. 

Większy biust - wyższa inteligencja

Kolejne badania dowodzą, że kobiety hojnie obdarzone przez naturę bywają bardziej inteligentnie. Obala to mit głupiutkiej blondynki o dużych piersiach. Według eksperymentu przeprowadzonego w 2011 roku University of Chicago, o którego wynikach pisze natemat.pl okazuje się, że kobiety o większym biuście średnio zdobywały o 10 punktów więcej na testach IQ. Niektórzy uważają, że przyczyną takiego stanu mogą być hormony. 

Mniejszy biust - więcej kawy

Okazuje się, że naukowcy odkryli powiązanie pomiędzy wielkością biustu, a wypijaną kawą. Badania wykazały, że już 3 filiżanki kawy dziennie mogą przyczynić się do procesu zmniejszania się piersi. 

Sonda
Wolisz mały czy duży biust?
Dlaczego kot przymila się do podstawki na kubek
Nasi Partnerzy polecają