Zgubne POŻĄDANIE, ZDRADA i SEKSAFERA na światową skalę: erotyka w TV (24-30.04)

2020-04-24 20:58 JAN

W nadchodzącym tygodniu, wśród propozycji telewizyjnych dla dorosłych możemy obejrzeć dwa głośne i bardzo odważne filmy ze znanymi aktorami w rolach głównych, programy poruszające temat zdrady i ciekawy dokument o zabawkach erotycznych.

Zabójcza namiętność

Na dworcu kolejowym w Krakowie antropolog Michał (Bogusław Linda) poznaje studentkę zwaną Włoszką (Iwona Petry).

Wkrótce Włoszka i Michał spotykają się w pustym mieszkaniu, gdzie ulegają erotycznej fascynacji przepełnionej perwersją. Mężczyzna zrywa z narzeczoną, córką swojego profesora, Anną (Agnieszka Wagner) i zamieszkuje z nową kochanką, poddając się jej zgubnej dominacji. Tymczasem asystent Michała, Juliusz (Paweł Deląg) ma poważne kłopoty. Chce sprzedać za wielkie pieniądze skradziony ładunek uranu. Ściąga na siebie rosyjską mafię.

Emisja w TV:
Szamanka
Piątek 1.30 Kino Polska

Na wszystko jest rada

W programie „Seks po polsku” pary, których życie seksualne jest dalekie od ideału, rozmawiają z seksuologami i psychologami.

Porad udzielają profesjonaliści, którzy na co dzień zajmują się kłopotami płci. W rolę gości z problemami wcielają się natomiast aktorzy. W każdym odcinku wstępują trzy pary. Zaproszeni do programu specjaliści poddadzą analizie szerokie spektrum problemów: od niewierności, impotencji i różnic w apetycie na seks, po nietypowe upodobania seksualne.

Emisja w TV:
Seks po polsku
Piątek 1.00 TLC

Portal dla niewiernych

Latem 2015 r. miało miejsce włamanie na AshleyMadison.com, portal skierowany do osób w związkach małżeńskich, ale pragnących romansu.

Atak hakera wpłynął na życie ponad 30 milionów użytkowników. Twórcy dokumentu odsłaniają kulisy skandalu oraz przyglądają się zmianom, jakie zachodzą we współczesnych związkach. Okazuje się, że internet znacząco wpływa na relacje i w dość prosty sposób może prowadzić do niewierności.

Emisja w TV:
Zdrady online
Niedziela 0.35

Prostytucja na legalu

Niemcy są krajem, w którym prostytucja jest całkowicie legalnym, podlegającym opodatkowaniu procederem. Z tego właśnie powodu zjeżdżają tu turyści z każdej części świata.

Korzystanie z usług prostytutek jest zwyczajną atrakcją. W domach publicznych istnieje możliwość wykupienia specjalnego pakietu, pozwalającego za niezbyt wysoką kwotę doświadczyć wielu seksualnych doznań. W filmie wypowiedzą się ludzie związani z tym niezwykle zyskownym biznesem: zarówno prostytutki, jak i zatrudniający je właściciele tych przybytków, oraz pracownicy skarbówki.

Emisja w TV:
Sex Made in Germany
Środa 23.00

Poszukując wrażeń

William Harford (Tom Cruise) jest lekarzem, a jego żona Alice (Nicole Kidman) prowadzi galerię. Są zamożni i obracają się wśród bardzo wpływowych ludzi. Niestety, w ich szczęśliwe i spokojne dotąd życie powoli zaczyna wkradać się nuda.

Alice pewnego dnia oznajmia mężowi, że miała fantazje erotyczne dotyczące mężczyzny, którego spotkała podczas przyjęcia. Jednocześnie zarzuca Williamowi, że on sam nie przyznaje się do własnych fascynacji. Niezaspokojone potrzeby seksualne sprawiają, że małżonkowie coraz bardziej oddalają się od siebie. Targany dziwnymi myślami mąż postanawia wówczas wyruszyć na swoistą drogę przez piekło: odwiedza prostytutkę, nocne kluby, aż wreszcie trafia do tajemniczej sekty, która urządza bal maskowy.

Emisja w TV:
Oczy szeroko zamknięte
Sobota 23.00 TV4

Z zabawką do łóżka

Niemiecka firma Beate Uhse AG szczyci się pozycją najbardziej rozpoznawalnego producenta seks zabawek w Europie.

Gadżety tego typu pozwalają zarabiać miliardy dolarów. Widzą o tym właśnie właściciele i pracownicy Beate Uhse AG i konkurencyjnej marki Dildoking. Otwierają oni przed widzami drzwi do swoich biur, fabryk i sklepów. Dzielą się wiedzą na temat trendów na rynku i zachodzących zmianach w zachowaniu konsumentów. Specjaliści od sprzedawania przyjemności przełamują tabu. Biznes to biznes.

Emisja w TV:
Beate Uhse: Seks i kasa
Środa 24.00 Planete+

Czy ona mnie zdradza?

Ludwik ma 31 lat i od półtora roku jest w związku z młodszą od siebie o trzy lata Marceliną.

Para nie zamierza się pobierać, ale mieszka ze sobą już ponad rok i jak dotąd układało się między nimi szczęśliwie. Od kilku tygodni zachowanie Marceliny wyraźnie się zmieniło. Dziewczyna jest rozdrażniona, wręcz alergicznie nastawiona do partnera. Nie ma między nimi ciepła i uczuć. Na dodatek Ludwik odkrył, że pod jego nieobecność przyjmuje w domu tajemniczego, młodego mężczyznę. Podejrzewa, że Marcelina go oszukuje i chce to sprawdzić.

Emisja w TV:
Zdrady
Piątek 23.00 Polsat Café

Awans za seks

23-letnia Kasia jest zatrudniona we włoskiej restauracji. Podrywa ją dużo od niej starszy szef, Marco, który otwarcie oferuje dziewczynie awans w zamian za seks.

Kasia nie może jednak porzucić pracy z powodu trudnej sytuacji finansowej. Ponadto opiekuje się chorą na depresję mamą. Sojusznikiem dziewczyny zostaje Leon, syn właściciela lokalu i menadżer. Z czasem nawiązują romans. Wkrótce okazuje się, że chłopak jest żonaty, zaś Marco nie akceptuje związku syna z ulubioną pracownicą.

Emisja w TV:
Ukryta prawda
Piątek 10.10 TVN7

Najnowsze