"Kuchenne Rewolucje" w Szczecinku. Magda Gessler odwiedziła restaurację "Zamek"

2019-09-15 14:50 gk

Popularna restauratorka "zrewolucjonizowała" kolejną restaurację w Zachodniopomorskiem. Tym razem Magda Gessler pomogła szczecineckiej restauracji "Zamek".

Lokal w maju zmienił właściciela, jednak chyba nie wszystko szło po jego myśli, skoro zdecydował się poprosić o pomoc samą Magdę Gessler. Ekipa programu "Kuchenne Rewolucje" pojawiła się w szczecineckiej restauracji w ubiegłym tygodniu, o czym poinformowała w mediach społecznościowym zarówno sama prowadząca, jak i przedstawiciele restauracji.

Restauracja zmieniła nie tylko wystrój i menu, ale także nazwę. Wiadomo już, że dawny "Zamek" od teraz nazywa się "U Rumińskiego" (od nazwiska właściciela, Rafała Rumińskiego). Restauracja po rewolucji wciąż jest nieczynna, ale - jak zapowiada właściciel - ma otworzyć swoje drzwi dla gości już od poniedziałku.

Kiedy będzie można zobaczyć odcinek "Kuchennych Rewolucji" zrealizowany w Szczecinku? Najprawdopodobniej widzowie będą musieli poczekać do kolejnego sezonu, który zostanie wyemitowany na antenie TVN wiosną przyszłego roku.