Tragedia pod Tarnowem

Nie żyje 66-latek potrącony przez samochód. W aucie nikogo nie było

2024-02-21 9:33

W podtarnowskich Ryglicach zginął 66-letni mężczyzna, który został potrącony przez samochód. Zdarzenie miało szczególnie dramatyczny przebieg, ponieważ pieszy poruszał się o kulach, a auto było w środku puste. Pojazd stoczył się z pochyłej ulicy. Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja i prokuratura.

Dramat w Ryglicach. Nie żyje 66-latek potrącony przez samochód. W aucie nikogo nie było

Po południu, we wtorek (20 lutego) w podtarnowskich Ryglicach doszło do wypadku śmiertelnegoZginął 66-letni mężczyzna potrącony przez osobowe audi. Zdarzenie miało wyjątkowo dramatyczny przebieg. Samochód stoczył się po stromej ulicy Mickiewicza, gdy za kierownicą nie było kierującej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kobieta poszła zapłacić za paliwo zatankowane na pobliskiej stacji i to właśnie wówczas pojazd zjechał po pochyłej drodze.

Po potrąceniu poszkodowany mężczyzna był przez dłuższy czas reanimowany. Na miejsce zadysponowano śmigłowiec LPR, ale maszyna została zawrócona, gdy lekarz stwierdził zgon 66-latka. Szczegółowe okoliczności wypadku są wyjaśniane przez policję i prokuraturę. 

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?
Myśliwy zostawił w lesie 14-letniego syna, uciekając przed policją

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki