SZOKUJĄCE słowa męża kobiety zakażonej koronawirusem. "Prędzej spodziewałbym się śmierci"

2020-03-24 8:17 AT
W trzy miesiące epidemia ZABIŁA tam 500 osób. Burmistrz Piwnicznej OSTRZEGA przed powtórką!
Autor: pixabay.com Piwniczna-Zdrój ma tragiczne doświadczenia z przeszłości związane z epidemiami

Mieszkanka powiatu limanowskiego, u której potwierdzono obecność koronawirusa w organizmie zaraziła się w krakowskim szpitalu. Przebywała tam ze względu na inne dolegliwości zdrowotne i z tego powodu ciągle musi być hospitalizowana. Rozgoryczenia nie kryje mąż kobiety. "Prędzej spodziewałbym się śmierci, niż tej choroby w moim domu. A żona zaraziła się na szpitalnym łóżku" - mówi mężczyzna.

Portal limanowa.in poinformował, że małżeństwo dotknięte chorobą mieszka w miejscowości Chyszówki (gm. Dobra) na Limanowszczyźnie. Stanisław Rusnak, mąż zakażonej kobiety zdecydował się ujawnić dane personalne, żeby osoby, które miały kontakt z jego żoną mogły zostać przebadane. Już teraz w gminie Dobra kwarantanną jest objętych ponad 50 ludzi.

Pan Stanisław nie kryje rozgoryczenia, że jego żona została zarażona w krakowskim szpitalu, prawdopodobnie przez jedną z pielęgniarek. Przebywała tam ze względu na swoje dolegliwości zdrowotne i w związku z nimi ciągle musi być hospitalizowana. Mając choroby współistniejące jest szczególnie narażona na ciężki przebieg infekcji. Na szczęście do tej pory pacjentka przechodzi zakażenie koronawirusem bezobjawowo.

- Ja bym się prędzej śmierci spodziewał niż tej choroby w moim domu. A żona zaraziła się na szpitalnym łóżku - cytuje męża kobiety portal limanowa.in.

Przypominamy najważniejsze fakty dotyczące koronawirusa! Respirator z drukarki 3D? Teraz to możliwe!

Koronaporadnik Federa: Jak zachować bezpieczny dystans?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.