To okropne, co zrobił z żyjącym psem! Nieludzkie bestialstwo. Aż nie chce się wierzyć

i

Autor: Couleur/cc0/pixabay, cocoparisienne/cc0/pixabay Mieszkańcowi Lipinek, który uwięził żyjącego psa w worku i wyrzucił go na śmietnik grozi kara do 3 lat więzienia / zdjęcie ilustracyjne.

Grozi mu surowa kara

To okropne, co zrobił z żyjącym psem! Nieludzkie bestialstwo. Aż nie chce się wierzyć

2023-03-14 13:54

Co za bestialstwo! Mieszkaniec Lipinek (powiat gorlicki) tak mocno chciał się pozbyć swojego psa, że... uwięził go w zawiązanym worku i wyrzucił na śmietnik. Zwierzak przeżył, bo w kontenerze na odpady znalazły go przypadkowe osoby. Sprawcy przedstawiono zarzuty usiłowania zabicia psa. Nikczemnikowi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Lipinki. Uwięził żywego psa w worku i wyrzucił go na śmietnik. Nikczemnikowi grozi surowa kara

To się nie mieści w głowie! Na początku marca w kontenerze na śmieci w Lipinkach (powiat gorlicki) przypadkowe osoby znalazły żyjącego psa uwięzionego w worku. Jak się później okazało, okrutny los zgotował zwierzakowi właściciel, który chciał się go pozbyć. Na szczęście kundelek przeżył, a po kilku dniach od odnalezienia psa, sprawa została zgłoszona policji. Funkcjonariusze z Zespołu Kryminalnego Komisariatu Policji w Bieczu natychmiast podjęli czynności zmierzające do ustalenia sprawcy tego czynu. Przesłuchano kilku świadków, dokonano szeregu rozpytań i ustaleń posesyjnych. W toku tych czynności uzyskano informacje, które już następnego dnia pozwoliły wytypować osobę odpowiedzialną za dokonanie tego czynu. Nikczemnikiem okazał się mieszkaniec Lipinek. Przedstawiono mu zarzuty usiłowania zabicia psa. O losie mężczyzny zdecyduje teraz sąd. Podejrzanemu grozi kara do 3 lat więzienia

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Fotoreporter Super Expressu szuka nowego domu dla swoich kotków

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki