Zwłoki mężczyzny znalezione na terenie elektrowni wodnej w Czchowie. Makabryczne szczegóły

i

Autor: Mateusz Giełczyński/CC BY-SA 3.0/wikipedia Na zaporze elektrowni wodnej w Czchowie pracownik ujawnił zwłoki mężczyzny, znajdujące się w stanie rozkładu.

Prokuratura zleciła sekcję

Zwłoki mężczyzny znalezione na terenie elektrowni wodnej w Czchowie. Tajemnicze okoliczności tragedii

2023-03-14 11:50

W poniedziałek, 13 marca pracownik elektrowni wodnej w Czchowie znalazł ludzkie zwłoki, znajdujące się w stanie rozkładu. Prokuratura zleciła przeprowadzenie autopsji, która ma wyjaśnić, jak długo ciało przebywało w wodzie. Asp. sztab. Ewelina Buda, rzeczniczka prasowa KPP Brzesko przekazała nam, że tożsamość denata oraz przyczyna i okoliczności jego zgonu nie są jeszcze znane.

Czchów. Zwłoki mężczyzny znalezione na zaporze elektrowni wodnej. Tajemnicze okoliczności tragedii

W poniedziałek, 13 marca pracownik elektrowni wodnej w Czchowie znalazł ludzkie zwłoki. Informację o ujawnieniu ciała potwierdziła nam asp. sztab. Ewelina Buda, rzeczniczka prasowa KPP Brzesko, choć na chwilę obecną okoliczności tragedii nie są jeszcze znane. Wiadomo, że ciało należało do mężczyzny, jednak śledczy nie znają jego tożsamości. Zwłoki znajdowały się w stanie rozkładu, a zlecona przez prokuraturę autopsja ma określić, jak długo leżały pod wodą. Dopiero po przeprowadzeniu badania sekcyjnego będzie można stwierdzić, czy mężczyzna mógł zginąć w wyniku działania osób trzecich, czy też padł ofiarą nieszczęśliwego wypadku. Autopsja zostanie przeprowadzona we wtorek, 14 marca.

Prokurator Rejonowy w Brzesku Andrzej Leśniak przekazał "Gazecie Krakowskiej", że do ujawnienia zwłok doszło, gdy pracownik elektrowni wodnej w Czchowie czyścił kosz służący do wyciągania pozostałości na dnie zbiornika wodnego. Następnie o makabrycznym odkryciu zostali powiadomieni przedstawiciele służb, którzy zabezpieczyli ciało.

Sonda
Czy widziałeś kiedyś ludzkie zwłoki?
Eryk spoczął obok bohatera. Po dwóch tygodniach od śmierci, w miejscu śmierci chłopca wciąż pojawiają się nowe znicze

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki