POŻAR W KRAKOWIE

Do dramatycznego pożaru doszło w poniedziałek wieczorem na osiedlu Zielonym w krakowskiej Nowej Hucie. W pożarze mieszkania zginął mężczyzna, a dwójka policjantów trafiła do szpitala.

dodano 9-7-2019

Kolejna noc, kolejny pożar mieszkania w bloku w Krakowie. Tym razem do zdarzenia doszło na os. Niepodległości w Bieńczycach. Na szczęście nikomu nic się nie stało, choć szkody są ogromne.

dodano 5-7-2019

W środę, 3 lipca w godzinach porannych w jednym z bloków przy ul. Młyńskiej w Krakowie doszło do pożaru mieszkania. Okazał się on dramatyczny w skutkach.

dodano 4-7-2019

W sobotę po południu strażacy odebrali zgłoszenie o pożarze mieszkania na jednym z nowohuckich osiedli. Na miejsce natychmiast wysłano strażaków, zespół ratownictwa medycznego i policję. Jedna osob...

dodano 25-2-2019

We wtorek kilka minut po godzinie 16 doszło do groźnego incydentu na al. Pokoju. Czytelnicy poinformowali nas o tym, że zapalił się tramwaj. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

dodano 5-2-2019

Do poważnego pożaru doszło w środę wieczorem na terenie PKP przy ulicy Kamiennej. Nie wiadomo jeszcze, dlaczego pojawił się tam ogień.

dodano 3-1-2019

Porażająca zbrodnia w Krakowie. 50-letni mężczyzna oczekiwał, że jego była kochanka ponownie mu się odda. Gdy ta mu odmówiła, skatował do nieprzytomności jej obecnego partnera po czym pobił ją, roz...

dodano 24-8-2018

To miał być rutynowy patrol straży miejskiej na terenie Krowodrzy. Kiedy w poniedziałek (14 marca) radiowóz mijał pustostan przy ulicy Wrocławskiej, funkcjonariusze zauważyli czarny dym wydobywając...

dodano 15-3-2016

Do strasznego pożaru doszło w Krakowie! Palił się jednorodzinny dom bliźniak, a w nim uwięzieni zostali ludzie! Dwie kobiety i dziewczynka musiały ratować się skacząc przez okno z 10 metrów!

dodano 2-7-2014

Pięć samochodów osobowych spłonęło w niedzielny poranek na parkingu niedaleko krakowskiej Akademii Wychowania Fizycznego.

dodano 8-12-2013

W niedzielę w Krakowie wybuchły dwa pożary – przy ulicy Wyłom i przy ulicy Rozrywka. Ogień strawił altanę oraz przyczepę kempingową. W pierwszym pomieszczeniu znaleziono zwęglone zwłoki.

dodano 12-12-2011