Kraków. Mężczyzna spłonął w pożarze! Zwęglone zwłoki zaskoczyły przybyłych na miejsce

2020-11-30 13:04
Pożar w Krakowie 2
Autor: Oskar Nawalany Pożar w Krakowie

W piątek (27 listopada) około godziny 22 doszło do pożaru przy ulicy Kaimskiej w Krakowie (dzielnica Bieżanów-Prokocim). Zapłonęły tam zabudowania gospodarcze w formie altany przydomowej. W wyniku pożaru zginął mężczyzna.

Na miejsce przybyli strażacy, którzy ugasili pożar. Podczas sprawdzania spalonych zabudowań znaleziono zwęglone zwłoki mężczyzny. Z nieoficjalnych informacji wynika, iż był to 50-60-letni mieszkaniec powiatu wielickiego. Wcześniej w miejscu tym miało odbywać się spotkanie towarzyskie. Nikt nie spodziewał się, że mogła znajdować się tam wciąż jakaś osoba.

Spekuluje się, że przyczyną pożaru mogły być problemy z ogrzewaniem – zabudowa ta była bowiem ogrzewana przy pomocy butli gazowej. Na miejsce przybył prokurator. Ciało mężczyzny zgodnie z procedurami trafiło do zakładu medycyny sądowej.

Kraków gotowy na walkę z zimą
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE