Uwaga!

Nowy fotoradar w Toruniu. W tym miejscu kierowcy wpadają jak śliwka w kompot

2023-07-28 10:47

Jest nowoczesny i nie ma litości - mowa o fotoradarze, który będzie "działał" przy ul. Lubickiej 37 w Toruniu. Kierowcy z grodu Kopernika i goście mogą kojarzyć tę okolicę, bo poprzednik MultaRadar CD wykonywał tam sporo zdjęć. Na portalu se.pl pokazujemy wam nowy sprzęt, który będzie polował na przekraczających prędkość.

Swego czasu przy ul. Lubickiej w Toruniu "działał" fotoradar, który był najskuteczniejszy w województwie. Kierowcy znów muszą się mieć na baczności, ponieważ w tamtym rejonie pojawił się MultaRadar CD, który może wykonać pomiary nawet do 6-ciu pasów ruchu jednocześnie. Maszyna rozróżnia pasy ruchu, na którym kierowcy popełniają wykroczenia. Dodatkową funkcją "kilera" kierowców jest ustawienie odrębnych limitów prędkości dla każdego pasa. 

Toruń: Fotoradar znów straszy przy ul. Lubickiej [ZDJĘCIA]

Nasz fotoreporter był na miejscu instalacji nowego fotoradaru. Jego poprzednik był zdecydowanie lepiej ukryty, zasłaniał go budynek gospodarczy. Tym razem będzie inaczej, co widać na załączonych w galerii zdjęciach. Zobaczymy, jak to wpłynie na statystyki. Na ten moment nie jest znana data uruchomienia MultaRadaru CD. Gdy tylko pojawi się taka informacja, to wówczas przekażemy ją naszym czytelnikom.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym profilu na Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Czy stosujesz się do ograniczeń prędkości?